A opäť sme tu. Opäť sme v meste Partizánske. Uznávam, už mi dochádzajú obľúbené miesta, ale ja niečo vymyslím. Ale viete, čo? V tomto meste je toho fakt veľa. Dnes vás zoberiem síce opäť na námestie, ale pozrieme sa na niečo sladké. Pozrieme sa na cukráreň. Áno. Prvé čo mi napadne v spojení s touto konkrétnou je káva a ich sladké poháre! Ale nebudem nejako predbiehať a všetko si postupne pozrieme.

Ako som vyššie povedala, tak cukráreň ľahko nájdete. Nachádza sa na námestí, pod hotelom Infinity, priamo oproti veľkej fontáne. Áno. Je to nová cukráreň, ktorá je aj tak moderná. Svojím štýlom pripomína také tie americké klipy, kde sú červené gauče, sedačky. Už chýbajú iba tá obsluha v pásikavom oblečení na korčuliach! Naozaj! Ale to nemyslím v zlom. Mne sa to páči. Je to maličká cukráreň, kde nájdete všetko, čo potrebujete. Je to v podstate jedna miestnosť, pričom cez leto je na námestí aj terasa.

Pre detí tu nič nenájdete. Miesta je tam dosť – stoly sú robené aj pre dvojice, ale aj pre 6 ľudí. Záleží od preferencii. V ponuke nájdete zmrzlinu (celoročne), koláče, zákusky, ich slávne sladké poháre a samozrejme kávu, alko či nealko. Robia tu aj skvelé čaje. Zastavila by som sa iba na chvíľu pri tých sladkých pohároch. Viete si vybrať iba s ovocím, ale aj s niečím sladkým. Ja milujem ich banana split. Je to parádne. Nájdete tam banán, zmezlinu (4 kopčeky), šľahačku a ešte také drobné veci. Je to super. To bol iba príklad. V ponuke majú viac druhov s rôznym ovocím. Zákusky sú tiež výborné, no robia aj klasické poháre, ktoré sź výborné.

A aká je tma teda káva? Káva je výborná. Máte tiež na výber hneď niekoľko druhov. Ja si vždy dávam Café Latte. Toto ne neochutené. Vždy dostanete super kávu s minerálkou. Áno, nedostanete čistú vodu, ale minerálku. Ja mám osobne toto radšej. No je to o preferenciách. Rovnako tak dostane cukre. Dva druhy. Káva je vždy presne oddelená a čaká kým ju premiešate. Ono ja milujem ich vyšľahanú penu, ktorá je skutočne hustá a je cítiť, že je to z mlieka a nie je to umelé. A to nepreháňam. Vidieť to už málokde a toto si hneď všimnete.

Personál bol veľmi milý. Objednáte si pri vstupe, oni vám to donesú. Platí sa hneď pri výbere, čo je super, lebo potom jednoducho odídete. WC je tiež k dispozícii a úplne nové. Objednávku máme vždy veľmi rýchlo – tak do 5 minút, ak máme viac káv, tak do 10 minút, no s tým, že vám donesú všetko naraz.

Mne osobne sa veľmi páči aj ich „stolovanie“, podávanie kávy. Vždy to dostanete na drevenej doske a ja tento štýl naozaj milujem.

A aké je teda hodnotenie? Hodnotíme od 1 do 5, pričom ako v škole. Celková atmosféra je za mňa jednotka, lebo v pozadí hrá super hudba, moderná, rovnako to pôsobí ako taký domov a skvelá obsluha. To všetko spolu hrá. Personál je tiež super, snaží sa, takže jednotka. Káva je za mňa na jednotku s hviezdičkou, lebo ako takú penu som už dávno nevidela. Takže za mňa veľké ÁNO!

Google maps:

https://www.google.com/maps/place/Infinity+Club/@48.6260673,18.3718379,18z/data=!4m8!1m2!2m1!1scukraren+partizanske!3m4!1s0x4714cea43fc88973:0x21585bfec166a011!8m2!3d48.6259129!4d18.3731197

Dala som link na hotel, pod ktorým sa cukráreň nachádza, keďže je nová a nemá ešte miesto na google.