Navštívil som kaviareň Cinemax v Oc Max Trnava, kde som si dal írsku kávu (Caffe Corretto Irlandese Ryan). A ohodnotím ju nasledovne. Podľa stupnice od 1 po 5. Pričom jedna je najlepšie a 5 najhoršie.

Skráťte si čakanie na film!

Kaviareň sa nachádza hneď vedľa kina Cinemax, ku ktorému patrí a takýmto spôsobom pohodlne počkáte na váš film. Ak by som mal ohodnotiť kaviareň, dávam známku 2. Spokojný som s rozdelením fajčiarskej a nefajčiarskej časti. Poloha je hneď pri kine, čo hodnotím ako dobrý nápad na kaviareň. Okamžitá obsluha vzhľadom na malú rozlohu je taktiež ďalším z pozitív, pričom dostupnosť wifi je neodmysliteľnou súčasťou. Platba je možná kartou aj v hotovosti. Len sedenie pri zábradlí, keďže kaviareň je umiestnená na poschodí, sa mi príliš nepozdáva, preto som stiahol jeden bod. Avšak v nefajčiarskej zóne sa dá sedieť aj ďalej od zábradlia (presklene).

Bohatý výber kávy i príjemný personál

Ďalej sa mi páčil obsah nápojového lístku, keďže si je z čoho vyberať. Hlavne, čo sa týka kávy, majú naozaj široký výber. Ak by som mal ohodnotiť personál, tak dávam známku 1. Nemám tu čo vytknúť, obsluha je riadne rýchla. Nápojové lístky sú na stoloch, pričom obsluhuje jedna osoba, čašníčka.

Kvalitne pripravená káva

Ak by som mal ohodnotiť samotnú kávu, tak dávam 1. Páčilo sa mi podávanie kávy v sklenenom pohári s uškom. Na šľahačke nešetrili – bolo jej fakt dosť a mala aj výraznú chuť. Káva bola veľmi dobre pripravená, zmiešaná so silnou whisky ako ma byť. Chuťovo za jedna, na pohľad za jedna a cenovo taktiež prijateľné. (viď cenník fotografiu).

Na záver udeľujem tejto kaviarni hodnotenie na stupnici od 1 po 10, pričom jedna je najlepšie a 10 najhoršie. Dva iba kvôli trošku menej pohodlia v nefajčiarskej časti, ale fakt iba to.