Dnes by som vás rada zobrala na krásne, luxusné miesto. Nie nezoberiem vás nikde do zahraničia. Zoberiem vás do nášho hlavného mesta, teda do Bratislavy. Konkrétne vás zoberiem na Laurinskú ulicu, kde sa nachádza snáď najviac „instagram friedly“ kaviareň, cukráreň v jednom! A ako sa tento podnik volá? Volá sa teda Pink garden. A aj taká ružová záhrada to je. Veď môžete samy vidieť na fotkách. Vyzerá to parádne.

Samotná kaviareň a prostredie vo vnútri, no aj vonku je krásne. Okey, uznávam, je to skôr pre ženy ako pre mužov, vzhľadom na ružovú farbu a nábytok v nej. Ale napriek tomu to hodnotím veľmi kladne. Určite sa tam nájdu milovníci Francúzska, ružovej farby a závislí na Instagrame, lebo tu spravíte hocijakú fotku, ale vyzerá parádne! Krásne prostredie.

dav

Ponuka je tiež dosť veľká. Môžete si dať kávičky, alkohol ale aj nealko. Rovnako tak si môžete dať koláčiky, ktoré sú domáce a chutia výborne. V ponuke sú aj rôzne poháre. Ponuka sa neustále mení, takže vždy je tam niečo nové. Dokonca ju menia aj podľa sviatkov – Vianoce, Halloween a podobne. Takže sa vám mohlo pokojne stať, že zjete lebku alebo tekvicu.

Obsluha je tiež veľmi príjemná. Nás obsluhoval taký príjemný, milý chlapec, ktorý nám aj poradil, keď sme si nevedeli vybrať. Oceňujem, že vedel všetko naspamäť. Bol ochotný pomôcť a to sa cení. Táto cukráreň/kaviareň patrí Zuzane Plačkovej, takže aj tú tu môžete stretnúť, keďže sem chodí fakt pravidelne a aj obsluhuje. My sme ju tam stretli. Tiež bola veľmi príjemná.

A čo sme si teda dali?

My sme si dali kávičku, konkrétne ružové latte, ktoré bolo výborné. Musím uznať, že robiť kávu vedia. Fotku nemám, lebo som zabudla, ale fakt bolo výborné. Koláčiky som ale nafotila, keďže instagram ma držal. Tak aspoň tie vám sem dám! My sme si dali jednorožca, pohár a jednu raw tortu. Áno, majú tú aj zdravé verzie koláčikov, takže nemusíte sa báť, že si tu nič nenájdete.

Podľa mňa si tu nájde každý aspoň niečo. My sme platili 12 euro. Takže áno, je to tu drahšie, ale to je prirážka podľa nás kvôli menu. A pri dobrej káve, koláčiku si môžete spraviť aj super fotky. Prostredie je fakt „instagram friendly“, takže všetky fotky budú super. A každý je aj zrasu fotogenický. Ja som tak tiež spravila. Mám v ponuke niekoľko fotiek, tak vám sem ich pridám. Keď sme tam boli my, tak bolo pred Vianocami, takže sa tam nachádza aj malá vianočná výzdoba. A ako tie kvetiny? Sú krásne. Maco z kvetín, steny z kvetín. Nábytok asi najviac moderný ako sa len dá. Ale mne sa toto páči. Neviem či to nejde až do gíču, ale vyzerá to parádne!

A celkové hodnotenie?

Prostredie je podľa mňa pecka a nikdy som nevidela nič extravagantnejšie, farebnejšie a fakt romantické. Takže za mňa 10 bodov a teda dávam jednotku s hviezdičkou. Obsluha bola tiež veľmi milá, takže tiež jednotka. Ono neviem, kto písal, že obsluha nie je dobrá, mne sa zdá presný opak a to si potrpím aj na rýchlosť obsluhy. A káva, ponuka celkovo je tiež dobrá, takže jednotka. Veľmi dobrý celkový dojem!

 

Google maps:

https://www.google.com/maps/place/Pink+Garden/@48.142975,17.1082549,18z/data=!4m12!1m6!3m5!1s0x476c89aa738239e9:0xd9d977a56b7acb09!2sPink+Garden!8m2!3d48.1429339!4d17.1093331!3m4!1s0x476c89aa738239e9:0xd9d977a56b7acb09!8m2!3d48.1429339!4d17.1093331

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokLAPUTIKA V BRATISLAVE
Ďalší článok42nd Street Cafe