Na prvý dojem šialene ružová. To je Pink Garden na Laurinskej ulici v Bratislave. Koncept, ktorý bol prevzatý z Londýna, kde sa nachádza podobná kaviareň. Svoje rande sem radšej nevoďte, pretože je možné, že muži sa v tejto kaviarni nebudú cítiť najlepšie, ale na také ženské klebetenie či rodinné posedenie je toto miesto viac než vhodné.

Dojem a obsluha

Ako som spomínala, táto kaviareň je ružovo ružová. Čo je však celkom milé. Stena je spravená z umelých ružových kvetín, nájdete tu ružové vankúšiky či ružovú húpačku, na ktorej si môžete spraviť aj super fotku. V každom prípade, nápad to nie je zlý.

Miesto nie je až také veľké, nájdete tu pár foteliek so stolíkmi alebo potom klasické sedenie so stoličkami. Toto miesto sa nachádza na frekventovanej ulici a aj preto je zväčša plné Kaviareň mala pre mňa veľmi príjemnú atmosféru, obsluhe sa tiež nedalo nič vytknúť.

Káva a celková ponuka

Ešte aby som sa vrátila k celkovému dojmu, ktoré úzko súvisí aj s ponukou, áno, toto miesto je extrémne gýčové a pre niekoho bude pôsobiť možno aj trochu snobsky. Ešte aj akúkoľvek kávu dostanete s našľahanou ružovou penou, ktorá našťastie pochádza len z potravinárskeho farbiva. Káva je inak z Kolumbie a je veľmi chutná. Ku káve sa podáva aj voda. V kaviarničke nájdete okrem záplavy ružových doplnkov aj množstvo koláčikov všetkých druhov, od makrónok cez cheesecakes až po cupcakes. A sú krásne vyzdobené, čo chválime.

Celkové hodnotenie

Toto miesto asi nebude vyhovovať úplne každému, ale v každom prípade, je to fajn originálne miesto na posedenie s kamoškami alebo s deťmi. Okrem dobrej kávy určite neodoláte krásnemu koláčiku k tomu. Obsluha je príjemná, stoly sú tak akurát, takže za mňa -áno. Jedinú pripomienku mám k cenám, ktoré sú pomerne vysoké.

Hodnotenie:

Prostredie: 4/5

Káva: 4/5

Personál: 4/5

Celkovo: 4/5

Adresa: Laurinská 2, Bratislava

https://goo.gl/maps/XgGLyPX2gzs