Vitajte v môjBRGR:

Keď sa náš výlet v Michalovciach chýlil ku koncu, objavili sme pohostinné miesto – reštauráciu môjBRGR na Okružnej ulici. Naše večerné chvíle tu boli zahalené vo vôňach lahodných burgerov a doplnené o šálku výbornej kávy. Pohodlná blízkosť tejto reštaurácie k nášmu ubytovaniu bola veľkým plusom, keďže náš plán bol nasledujúci deň opustiť Michalovce smerom k srdcu Slovenska – Banskej Bystrici.

Moderný dizajn a minimalizmus

Budova reštaurácie môjBRGR je moderná nízka stavba s plochou strechou. Na prednej strane sú veľké presklené vchodové dvere obklopené oknami. Nad vchodom je výrazná tabuľa s názvom reštaurácie. Budova má svetlú omietku a nachádza sa v urbanizovanej oblasti s vydláždeným prístupom a parkoviskom. Pri vstupe do tejto reštaurácie si nemôžete nevšimnúť pocit tepla a privítania, ktorý je vytvorený kombináciou dreveného nábytku a minimalistického dizajnu. Steny zdobené jednoduchými, no štýlovými tabuľami s ponukou rôznych burgerov, svedčia o špecializácii podniku. Barový pult, krásny vo svojej jednoduchosti, stojí v centre pozornosti. Biela farba pultu spolu so starostlivo zoradenými nápojmi a kávovým zariadením vytvára dojem čistoty a poriadku. Pivné čapovacie zariadenie a moderný espresso stroj na pulte naznačujú, že aj nápojová ponuka sa drží rovnakých vysokých štandardov ako menu. Každý detail tu má svoje miesto – od pekne zložených servítok až po dokonale umiestnené dekorácie. Priestor je navrhnutý tak, aby podporoval spoločenské stretávania, ale zároveň poskytoval dostatočné súkromie pre tých, ktorí si prajú pokojnejšiu atmosféru.

Gurmánske burgery a viac

Reštaurácia môjBRGR, ako už názov napovedá, sa špecializuje na rôzne druhy burgerov. V ponuke majú napríklad “Môj Burger”, “Burger s cibuľovými krúžkami”, “Vegán Burger”, “Pikant*Burger” a ďalšie varianty, ako je “Bacon Burger”, “Chicken Burger” či “Burger s vajíčkom”. Ďalej majú quesadilly a tortilly, ako napríklad quesadillu s kuracím mäsom alebo syrovú quesadillu a tortillu s kuracím mäsom. Pre tých, ktorí majú radšej jedlá „k pivku“, sú k dispozícii cibuľové krúžky, domáce zemiakové chipsy s dipom, cheddar nuggetky, ako aj kuracie krídelká a stehienka s BBQ omáčkou. A pre fanúšikov syra ponúkajú hranolky s cheddarom a opečenou cibuľkou. V ponuke majú, samozrejme, aj denné menu a pre najmenších hostí ponúka reštaurácia detské menu. V nápojovom lístku majú rôzne alkoholické a nealkoholické nápoje, niekoľko druhov domácich limonád, ako sú citrónová s mätou, zázvorová a uhorková. Taktiež v lístku nájdete aj rôzne druhy čajov. Ponúkajú kávy ako espresso, cappuccino, latte macchiato a alkoholické nápoje ako napríklad marhuľovica a hruškovica. Vybrali sme si burger a cappuccino. Cappuccino bolo servírované v štýlovej čiernej šálke zdobené bohatou penou a klasickým vzorom z mlieka. Chutilo rovnako dobre ako vyzeralo, bolo s intenzívnou kávovou chuťou a jemnou penu. Na prípravu kávy bola použitá zmes Gold Cuvée od talianskej spoločnosti Musetti. Toto reštauračné zariadenie prichádza s prísľubom flexibility – či už plánujete intímnu oslavu, svadbu alebo len potrebujete priviesť lahodné pokrmy priamo k vašim dverám doma či do kancelárie. Personál s úsmevom zabezpečí, že každá udalosť bude prevedená s pozornosťou a starostlivosťou, ktorú si zaslúžite. Reštauráciu určite odporúčam.

Adresa: Okružná 6846/1, 071 01 Michalovce

Otváracie hodiny sú nasledovné: Po -Pia: 10:30 – 21, So: 14 – 21, Ne: Zatvorené

môjBRGR hodnotím: personál = 1-, káva = 1-, prostredie = 1-

môjBRGR celkovo hodnotím známkou: 1-

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=m%C3%B4jBRGR&oq=m%C3%B4jBRGR&aqs=chrome..69i57j46i10i175i199i512j0i30j0i512i546l2.958j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8