Pohodlie a štýl v srdci Michaloviec

Hotel Družba sa nachádza v Michalovciach na adrese Jána Hollého 698/1. Hotel Družba je ideálnym miestom na plánovanie konferencií, obchodných stretnutí, módnych prehliadok alebo svadieb, osláv a kokteilových večierkov vďaka svojmu pružne upraviteľnému priestoru. Po nedávnej komplexnej obnove interiérov hotel ponúka viacero sál s rôznou kapacitou od 30 až do 130 ľudí. S dlhoročnými skúsenosťami v oblasti organizovania podujatí hotel zaručuje hladký priebeh každej udalosti. Ubytovanie v hoteli Družba ponúka hosťom príjemný pobyt v jednej zo 76 izieb, ktoré sú rozdelené do kategórií Economy, Comfort a apartmán pre tých, ktorí hľadajú extra priestor a pohodlie. Každá izba je klimatizovaná, vybavená minibarom a pripojením na WiFi, poskytuje tak domovský komfort aj pre najnáročnejších cestovateľov. Súčasťou služieb je aj strážené parkovisko, čo je veľkým plusom pre tých, ktorí pricestujú vlastným autom. Počas našej dovolenky v Michalovciach sme si nenechali ujsť príležitosť navštíviť tento hotel na chutné denné menu a povzbudzujúce espresso.

Autentická atmosféra v reštaurácii

Reštaurácia hotela Družba v Michalovciach poteší oko návštevníka svojím unikátnym poľovníckym štýlom. Je zariadená v teplých zemských tónoch, ktoré dotvára tmavé drevené obloženie a nábytok. Steny zdobí parožie, čo podtrhuje tradičný poľovnícky charakter miesta. Atmosféra reštaurácie je útulná a prívetivá, doplnená o elegantný barový pult, ktorý s harmonicky zvoleným osvetlením dotvára priateľskú a pohodovú atmosféru vítajúcu hostí na chvíle relaxu a gastronomických zážitkov.

Kulinárske potešenie

Hotel Družba vyniká svojou špičkovou reštauráciou, ktorá ponúka miesto až pre 85 hostí. Zariadená v tradičnom poľovníckom štýle, táto reštaurácia je známa predovšetkým svojou kvalitnou kuchyňou, ktorá dokáže uspokojiť aj ten najnáročnejší gurmánsky jazyk. Návštevníci sa môžu tešiť na nezameniteľné chute domácich polievok, ktoré rozohrejú chuťové poháriky. Každé jedlo je tu pripravované s osobitnou starostlivosťou a láskou k detailom, čo zaisťuje neopakovateľný gurmánsky zážitok. Stravníci sa môžu tešiť na švédsky stôl pri raňajkách, lákavé obedové ponuky a večerné hodovanie, ktoré poteší aj toho najnáročnejšieho jedáka. Či už si vyberiete mäso pripravované podľa vlastných preferencií alebo sa rozhodnete pre jedlo z jedálneho lístka s čerstvým nápojom, vždy budete odchádzať so spokojným úsmevom. A čo by to bolo za obed či večeru bez záverečného finále? Vo forme vyberaných dezertov, ktoré rozvonia celú reštauráciu, sa v Družbe naozaj vie, ako potešiť každého hosťa. A nezabúdajme na denné menu za ceny, ktoré nemajú konkurenciu. Z ponuky reštaurácie hotela Družba sme si vybrali lákavé denné menu, ktoré nás okúzlilo svojou jednoduchosťou a kvalitou. Začali sme tradičnou polievkou, nasledovalo hlavné jedlo. Ako sladká bodka na záver prišli dva kopčeky jemnej zmrzliny, ktoré dokonale uzavreli náš chutný obed. K obedu sme si dali espresso, ktoré bolo nielen vizuálne príťažlivé, ale aj vynikajúco pripravené. Bolo servírované v elegantnej šálke Lavazza. Espresso z kávy Lavazza sa vyznačovalo intenzívnou arómou a bohatou cremou, ktorá zanechala na jazyku nezameniteľnú horkastú dochuť s jemnými ovocnými tónmi. Značka Lavazza, srdcovka milovníkov kávy po celom svete, má svoje korene v srdci Talianska. Bola založená v roku 1895 Luigi Lavazzou v Turíne. Personál bol taktiež veľmi zhovievavý. Hotel Družba sa ukázal byť perfektným miestom pre náš gastronomický výlet.

Adresa: Jána Hollého 698/1, 071 01 Michalovce

Otváracie hodiny sú nasledovné:

Raňajky Po – Pi: 6:30 – 9:30 hod.

So – Ne: 7:30 – 9:30 hod.

Podávané formou švédskych stolov

Obedy 11:00 – 14:00 hod.

Večere 18:00 – 22:00 hod.

Reštauráciu v hoteli Družba hodnotím: personál = 1, káva = 2, prostredie = 2

Reštauráciu v hoteli Družbacelkovo hodnotím známkou: 2

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=Re%C5%A1taur%C3%A1cia+hotela+Dru%C5%BEba+michlovce&sca_esv=5480f011bd3e2bf8&sca_upv=1&ei=qxolZtvyOZ2K9u8PwLa-wAw&udm=&ved=0ahUKEwib9OjRutOFAxUdhf0HHUCbD8gQ4dUDCBA&uact=5&oq=Re%C5%A1taur%C3%A1cia+hotela+Dru%C5%BEba+michlovce&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiJlJlxaF0YXVyw6FjaWEgaG90ZWxhIERydcW-YmEgbWljaGxvdmNlMgcQIRigARgKMgcQIRigARgKMgcQIRigARgKMgcQIRigARgKSLEvUIIOWKMncAF4AZABAJgBswKgAcoOqgEHMC43LjIuMbgBA8gBAPgBAZgCC6ACzQ_CAgoQABiwAxjWBBhHwgIFECEYoAHCAgQQIRgVwgIFECEYnwWYAwCIBgGQBgiSBwcxLjcuMS4yoAfWLA&sclient=gws-wiz-serp