Kaviareň s motorkárskym duchom:

V srdci Michaloviec, zakotvených v Košickom regióne, sa nachádza zaujímavá kaviareň s názvom MOTO 66 CAFE, ktorá je vyhľadávaným miestom pre milovníkov kávy a motorkárskej kultúry. Táto jedinečná kaviareň zaujme nielen vynikajúcim výberom nápojov, ale aj autentickou atmosférou, ktorá oslavuje svet dvoch kolies.

Unikátny dizajn

Pri vstupe do kaviarne vás okamžite pohltí teplá a priateľská atmosféra, kde sa pohodlné čalúnené a kožené pohovky a kreslá v tmavých, hnedých a čiernych tónoch skvele dopĺňajú s industriálnymi akcentmi a dekoráciami inšpirovanými motocyklami. V kaviarni MOTO 66 CAFE je každý detail láskavo prepracovaný, od betónových stien až po elegantné osvetlenie, vytvárajúc pritom dokonalé miesto pre oddych a posedenie s priateľmi motorkármi. Interiér farebne ladený do tmavších tónov je oživený svetlými stenami a súčasným osvetlením, ktoré zdôrazňujú jedinečné exponáty, ako sú vystavené motocykle, prilby a iné dekorácie s motorkárskou tematikou. Vitrína plná pestrého výberu fliaš vína dotvára estetický vzhľad interiéru, ale zároveň slúži ako sľub nezabudnuteľných chvíľ strávených s pohárom dobrého vína v ruke. Zelené rastliny v črepníkoch rozmiestnené po celom priestore pridávajú do interiéru živý prírodný element, ktorý harmonicky spolupracuje s ostatnými dizajnovými prvkami. Prítomnosť zelene podporuje pocit pohody. Barový pult je naozaj ohromujúci a výstižne odráža motorkárskeho ducha miesta. V centre pozornosti je impozantný espresso stroj v tvare motocyklového motora, ktorý je nielen funkčným prvkom, ale aj hlavným estetickým lákadlom. Tento stroj je lesklý, čierny, s výrazným logom MOTO 66 CAFE, a je nepochybne hrdým ukazovateľom charakteru kaviarne. A keď príde letné obdobie, kaviareň sa otvára do exteriéru s útulnou letnou terasou, kde si môžete vychutnať horúce dni a teplé večery pod holým nebom. Personál bol tiež príjemný a usmiaty.

Menu nielen pre motorkárov

Pozornosť si zaslúži aj nápojový lístok. Majú bohatú ponuku kávových nápojov a iných obľúbených tekutín. Medzi kávy patria klasiky ako espresso, americano a cappuccino, ako aj rôzne ochutené varianty, napríklad espresso s karamelom či vanilkovým sirupom. K dispozícii je tiež široký výber čokolád, vrátane horkej a mliečnej, a zákazníci si môžu vybrať aj z ponuky čerstvých štiav, ako sú pomarančová a grepová. Okrem toho ponúkajú aj chladené nápoje vrátane rôznych druhov sódy a nealkoholických nápojov. A pre milovníkov čaju je na výber Julius Meinl Bio čaj v niekoľkých príchutiach. Z nápojového lístka sme si vybrali cappuccino. Cappuccino bolo servírované v bielej porcelánovej šálke s logom spoločnosti Illy a s pohárom vody. V kaviarni servírujú kávu značky Illy, ktorá bola založená v roku 1933 vo vzdialenom talianskom Terste. Cappuccino pripravené z kávy Illy bolo servírované s charakteristickou hustou penou navrchu a jeho chuť bola vyvážená. Vydali sme sa sem, pretože nás oslovila motorkárska tematika a hľadali sme miesto, kde by sme mohli spojiť našu vášeň pre motorky a zároveň si vychutnať kvalitnú kávu. A práve tu, v kaviarni MOTO 66 CAFE, sme našli to pravé miesto, kde každá šálka kávy je ako jazda na motocykli – plná dobrodružstva a slobody.

Adresa: Močarianska 1451/3, 071 01 Michalovce

Otváracie hodiny sú nasledovné: Po – Štv: 10 – 20, Pia: 7 – 0, So: 10 – 2, Ne: Zatvorené

MOTO 66 CAFE hodnotím: personál = 1-, káva = 2, prostredie = 2

MOTO 66 CAFE celkovo hodnotím známkou: 2

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=kaviare%C5%88+moto+michalovce&sca_esv=1dad59e041ee67d9&sca_upv=1&ei=tr8qZqfXKvaF9u8PwZ-5wAU&udm=&ved=0ahUKEwinisbenN6FAxX2gv0HHcFPDlgQ4dUDCBA&uact=5&oq=kaviare%C5%88+moto+michalovce&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiGWthdmlhcmXFiCBtb3RvIG1pY2hhbG92Y2UyBRAhGJ8FSN06UMYDWM40cAF4AJABAJgBxAKgAdgKqgEHNi4zLjEuMbgBA8gBAPgBAZgCDKAC_QvCAg4QLhiABBiwAxjHARivAcICCxAuGIAEGMcBGK8BwgIaEC4YgAQYxwEYrwEYlwUY3AQY3gQY4ATYAQHCAgUQIRigAcICBxAhGKABGArCAgQQIRgVmAMAiAYBkAYBugYGCAEQARgUkgcHNC42LjEuMaAHpDw&sclient=gws-wiz-serp