Unikátna kaviareň

V pokojných večerných uličkách Michaloviec, v srdci malebného Zemplína, sme objavili skutočný klenot – kaviareň U Baristu, ktorá dokonale dopĺňa atmosféru tohto historicky bohatého regiónu. Vo vzduchu kaviarne U Baristu je cítiť pohodu a vôňu kávy, ktorá pridáva na pocite spokojnosti. Denne tu majú návštevníci možnosť vychutnať si rôzne druhy káv, pričom každý nápoj je servírovaný s vášňou a odbornosťou. Kaviareň je navrhnutá tak, aby sa každý cítil pohodlne ako by bol doma. Nachádza sa blízko pešej zóny v Michalovciach, čo ju robí ľahko dostupnou.

Viac než len kaviareň

Kaviareň U Baristu je viac než len miestom pre milovníkov kávy. Funguje tu aj ako vzdelávacie centrum a elektronický obchod poskytujúci komplexný zážitok. Okrem vychutnania si kávy v príjemnom prostredí kaviarne môžu návštevníci rozširovať svoje vedomosti o príprave kávy prostredníctvom rôznych kurzov a workshopov, a dokonca si objednať individuálne školenie priamo vo svojej prevádzke. V e-shope je možné zakúpiť praženú kávu značky Barista caffé, ako aj špeciálne produkty určené pre kaviareň, vrátane šálok od Mony ART, čo umožňuje zákazníkom vytvárať baristické diela aj doma. Vernostný program kaviarne U Baristu ponúka 5% zľavu na každú návštevu a možnosť získavať finančné kredity, ktoré možno využiť na ďalšie návštevy. Nezabudnite sa zaregistrovať, aby ste boli informovaní o všetkých novinkách a špeciálnych ponukách, ktoré kaviareň pravidelne ponúka svojim zákazníkom. Darčekové poukazy sú tiež k dispozícii pre tých, ktorí by radi potešili svojich blízkych unikátnym gastronomickým zážitkom.

Majiteľ a jeho cesta za detským snom

Miroslav Škorvánek, majiteľ kaviarne, e-shopu a vzdelávacieho centra, si svoju vášeň pre kávu pestoval od detstva. Jeho cesta ho viedla od prvých zážitkov s vôňou kávy cez rôzne gastronomické skúsenosti až po otvorenie vlastnej kaviarne a vzdelávacieho centra, čím si splnil detský sen. Má rozsiahle znalosti o príprave kávy získané samostatne, ako aj na kurzoch na Slovensku, v Taliansku aj v Českej republike. Vďaka získaným certifikátom a odborným znalostiam ponúka kaviareň U Baristu vysoko kvalitné služby.

Pôvabný dizajn

Interiér kaviarne U Baristu by ste mohli nájsť v magazínoch o dizajne – je skutočne okúzľujúci a pohodlný. Kaviareň ponúka viacero miestností vrátane letnej terasy, kde sa môžete pohodlne usadiť medzi kožené kreslá a nízke drevené stolíky, obklopení knihami, fotografiami a rôznymi dekoráciami. Celková atmosféra je pohodová a lákavá, vďaka čomu je každá návšteva nezabudnuteľným zážitkom.

Rozmanitá ponuka

Kaviareň U Baristu v Michalovciach ponúka širokú paletu chutných jedál a nápojov, ktoré oslovujú nielen chuťové poháriky, ale prispievajú aj k príjemnému gastronomickému zážitku. Navštíviť toto miesto, kde je kladený dôraz na kvalitu a autenticitu lokálnych produktov, je vždy gastronomický zážitok. Ponuka kaviarne je rozmanitá a bohato zastúpená v rôznych kategóriách, pričom osobitnú pozornosť venujú kvalitnej káve a čokoláde. Na uvítanie jari kaviareň predstavila nové zelené pochúťky: Pistachio Caffé Latte a Pistachio Pure Matcha Latte doplnené o Matcha Cookies, ktoré dodávajú energiu a sviežosť. V kaviarni servírujú kávu vlastnej značky Barista caffé.  Ponuka kávy je naozaj široká a zahŕňa Dolce Cappuccino, XL Ginger Honey, Café Latte, Ristretto, Tureckú kávu, Viedenskú kávu, Latte Macchiato, Chai Latte, Espresso Con Panna, Americano, Presso, Ice Espresso, Ľadové Latte so zmrzlinou a mnoho ďalších variant. Zvláštnou perličkou je Cold Brew projekt, ktorý predstavuje esenciu kávy v najčistejšej forme, servírovanú len U Baristu. Nesmieme zabudnúť na ponuku čokolád, ktoré sa pohybujú od tradičného kakaa po luxusné čokolády s rôznymi príchuťami a doplnkami. Na sladké maškrtenie ponúkajú domáce koláče, zákusky a torty, každá z nich je príkladom remeselnej zručnosti a využitia čerstvých ingrediencií. Kto má radšej slané, môže si vybrať z rôznych croissantov, wrapov, tortíl, panini, sendvičov či šalátov. Z bohatej ponuky som si vybrala belgickú čokoládu so štedrou vrstvou šľahačky. Jednoducho som jej nevedela odolať.

Objavte U Baristu

Majiteľ kaviarne svoje skúsenosti a vedomosti preniesol nielen do útulného interiéru, ale aj do kvality servírovanej kávy. Kaviareň U Baristu je nielen miestom, kde sa stretnete s kvalitnou kávou a vynikajúcim jedlom, ale je to priestor, kde sa stretávajú vášeň, umenie a pohoda, kde každý moment je ako dar. Objavte krásu tejto kaviarne, ktorá neustále očarí svojou jedinečnosťou a šarmom.

Adresa: Špitálska, 071 01 Michalovce

Otváracie hodiny sú nasledovné: Po – Štv: 7:30 – 21, Pia: 7:30 – 23, So: 10 – 22, Ne: 12 – 21

U Baristu hodnotím: personál = 1, káva = 1, prostredie = 1-

U Baristu celkovo hodnotím známkou: 1

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=U+Baristu+v+Michalovciach&oq=U+Baristu+v+Michalovciach&aqs=chrome..69i57j0i512i546l3.1872j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8