Reštauráciu Meet & Eat nájdete v budove Floreát Ideapark Piešťany. Polyfunkčná budova Floreát Ideapark vznikla kompletnou prestavbou pôvodného objektu. Objekt ponúka kancelárske priestory, coworkingové centrum, zasadačky, kongresové priestory, priestory pre šport a oddych, supermarket Billa a reštauráciu Meet & Eat. Floreát sa nachádza v kúpeľnom meste Piešťany, v strategickej lokalite na hlavnom ťahu mesta, v blízkosti centra mesta a v priamom susedstve cyklotrasy. Floreát Ideapark má veľmi výhodnú a dostupnú polohu v rámci Piešťan. Sídli na Krajinskej ceste 32. Tvorí spojnicu medzi diaľnicou D1 a príjazdovým mostom zo smeru od Topoľčian a Hlohovca.

Floreát je štvrť oproti Kúpeľnému ostrovu, kde na mieste pôvodných mokrín začal Ľudovít Winter budovať novú mestskú časť, ktorej vznik sa datuje do roku 1936. Toto miesto pomenoval Floreát, čo znamená prekvitať. Budova vznikla na mieste bývalého hotela Atóm a nesie názov podľa spomínanej mestskej štvrti. A prečo Ideapark? Víziou Ľudovíta Wintera bolo vybudovať štvrť s inovatívnym prístupom k životu. Miestnym obyvateľom mala poskytnúť všetko potrebné. Zatiaľ čo Floreát predstavuje nové múry budovy a kreatívne priestory, Ideapark je jeho srdce. Je to komunita cieľavedomých, tvorivých ľudí a firiem, ktoré majú záujem napredovať a stať sa naozaj svetovými. A v tomto zaujímavom objekte našla svoj domov aj reštaurácia Meet & Eat.

Meet & Eat je moderná, nadčasová a štýlová reštaurácia. Interiér je malý, ale reštaurácia disponuje aj letnou terasou. Reštaurácia pôsobí industriálnym, teda priemyselným štýlom, čo sa do tohto objektu dokonalo hodí. Tým, že je reštaurácia maličká, sú stoly jeden na druhom a vytráca sa tak komorná atmosféra. Cieľom reštaurácie Meet & Eat je starať sa o trvalé a harmonické vzťahy so svojimi hosťami.

V reštaurácii spájajú najnovšie trendy modernej kuchyne, inovatívne zariadenia a technológie s tradičnou kuchyňou. Tradícia a inovácie idú ruka v ruke. V meniacom sa jedálnom lístku denne podávajú jedlá svetovej a samozrejme slovenskej kuchyne. Reštaurácia Meet & Eat sa svojim hosťom snaží ponúknuť nielen skvelé jedlá, ale aj príjemnú atmosféru. Celý tím vytvára miesto, kde sa ľudia radi stretávajú pri skvelom jedle a pití. Vybrať si môžete zo širokej ponuky kvalitnej stravy od skúsených kuchárov. Pestrá ponuka domácich jedál, vlastný pečený chlieb, doma vypestované bylinky, domáce sirupy. V Meet & Eat dbajú na to, aby výber surovín, z ktorých pripravujú jedlo a nápoje, bol naozaj kvalitný, pretože čerstvé, kvalitné a chutné suroviny sú základ pre dobré a vyvážené jedlo. Reštaurácia Meet & Eat je otvorená pondelok až piatok 7:30 – 15:00. Raňajkové menu podávajú denne 7:30 – 9:30. V Meet & Eat ponúkajú poctivé raňajky, aj keď cena je o niečo vyššia. Na výber máte napríklad omeletu s grilovanou zeleninou a domácim chlebom, poctivé domáce párky od mäsiara Vargu, ovsenú kašu s ovocím, flambované palacinky a veľa iného. Obedové menu podávajú denne 11:00 – 14:00 a zabezpečujú aj rozvoz. Robia aj catering s obsluhou pre eventy v multifunkčných či školiacich priestoroch. Taktiež poskytujú pre zamestnancov, ale aj návštevníkov budovy Floreát Ideapark, službu „Business“, kde si môžu vychutnať výborné raňajky, obed v zasadacích miestnostiach alebo v pohodlí svojej kancelárie. Šéfkuchár je nadšenec modernej kuchyne s dôrazom na kvalitu surovín a prezentáciu jedla. Láska k vareniu a kreatívne myslenie prináša aj do tradičných jedál gastronomický zážitok. Z danej ponuky sme si objednali teľací rezeň. K dobrému obedu nemohla chýbať šálka kvalitnej kávy. Vybrali sme si lungo v hodnote 1,70€. Lungo bolo servírované na drevenej tácke v bielej šálke s logom EBENICA COFFEE. Ku káve podávajú aj pohár s vodou a cukor. Meet & Eat pripravuje kávy značky EBENICA COFFEE. Spoločnosť EBENICA COFFEE je slovenská pražiareň svetovo ocenenej kávy. Všetky kávy pripravujú aj v bez kofeínu a take away. Personál bol milý, ale servis bol zdĺhavý. Počas obedového menu nebol najlepší nápad vyhľadať túto reštauráciu, pretože sme museli na obed dlho čakať. Nabudúce v tejto reštaurácii ochutnám raňajky so šálkou cappuccina.

Adresa: Krajinská 2954/32, 921 01 Piešťany

Otváracie hodiny sú nasledovné: Po – Pia: 7:30 – 14, So – Ne: Zatvorené

Meet & Eat hodnotím: personál = 1-, káva = 1-, prostredie = 2

Meet & Eat celkovo hodnotím známkou 1-

Link na Google maps:

https://www.google.com/maps/uv?pb=!1s0x476b55f20bb4e069%3A0xd11841e547eb2fad!3m1!7e115!4shttps%3A%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipOWmvcnKhUWWOli-B2QPMdLoCweJIGk-S2V32Oh%3Dw240-h160-k-no!5sMeet%20%26%20Eat%20-%20H%C4%BEada%C5%A5%20Googlom!15sCgIgAQ&imagekey=!1e10!2sAF1QipOWmvcnKhUWWOli-B2QPMdLoCweJIGk-S2V32Oh&hl=sk&sa=X&ved=2ahUKEwiumtKAi-7tAhXS6qQKHc2QDzwQoiowCnoECBoQAw