Dňa 16.11.2017 som navštívil kaviareň v OC Optima Košice, ktorá sa nachádza hneď pri vchode ako stojí zástavka autobusu.

Výborné rozmiestnenie kaviarne 

Dal som si alžírsku kávu a zákusok. Ak by som mal ohodnotiť túto kaviareň, tak použijem hodnotenie ako v škole 1 – najlepšie až 5 – najhoršie. Dávam známku 1, lebo tu nemám čo vytknúť – prostredie je útulne a čisté, osvetlenie prijateľné.  Taktiež ma potešilo, že fajčiarska zóna je na poschodí a nefajčiarska dole, takže dym nebolo cítiť. Sedenie v dolnej časti je v gaučových sedačkách, čiže skrátka perfektné.  Ja ako nefajčiar som ostal sedieť v dolnej časti.

Ako hodnotím personál?

Ak by som mal ohodnotiť personál kaviarne, tak dávam známku 2. Kvôli tomu, že čašníčka mi chcela vziať tanier bez opýtania, aj keď na ňom bol ešte kúsok jedla. Taktiež ma trošku zarazilo, že pri objednávaní mi čašník neponúkol nápojový lístok hneď, ale až na vypýtanie, aj keď sa to dalo zniesť.

Servírovanie 

Ak by som mal ohodnotiť samotnú kávu, tak dávam hodnotenie známkou 3. Kvôli spôsobu servírovania. Vysvetlím, alžírska káva mi bola podaná na podnose vo vyššom sklenenom pohári bez uška, čo nepovažujem za správne pri takomto druhu kávy. Vzhľadom k tomu, že tento typ kávy som už mal aj v lepších hrnčekoch. Čo sa  týka zvyšku, cukor bol aj hnedý aj biely, vrátane poháru čistej vody. Samotná chuť kávy bola pomerne v poriadku, ako má byť. Avšak uvítal by som dlhšiu lyžičku, prípadne slamku, podľa druhu podávania.

Celkové hodnotenie 

Na záver dávam tejto kaviarní celkové hodnotenie na stupnici od 1-10 – 3, kvôli spomenutým pár nedostatkom. Platiť sa dá kartou aj v hotovosti. Personál je mladý a ústretový, takže môžem len odporučiť.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSan Domenico Caffe & Deli
Ďalší článokMONSTERS cafe and bar