Čerstvé koláče a voňavá káva. A k tomu naozaj premyslený koncept, ktorý spája útulné priestory  kaviarne s detskou hracou plochou, zároveň ak sa túžite na chvíľku zamyslieť sa a vychutnať si čaro okamihu, z presklenej časti kaviarne máte pekný výhľad na mŕtve rameno Dunaja.

Ideálna kaviareň pre páry i väčšie skupiny ľudí

MONSTERS cafe sa nachádza na Rusovskej ceste, rovno pod novostavbou Petržalka city. Veľkú výhodu kaviarne vidím aj v tom, že je tam bezproblémové parkovanie v ktorúkoľvek dennú či večernú hodinu. Kaviareň je koncipovaná tak, že si tu svoje miesto nájdu aj vačšie partie, pre ktoré sú ako stvorené boxy priamo pri okne, pre dvojice, príp. trojice su naproti boxom umiestnené stoly s dizajnovými drevenými stoličkami.

Výborný dojem od prvého momentu!

Zavítala som do MONSTERS cafe s vidinou dobrej kávy a príjemne stráveného večera a musím povedať, že s výberom podniku som bola viac než spokojná. Hneď ako vojdete, udrie vám do očí pestrá paleta čerstvých koláčov a milý usmievavý personál. Len čo sme si sadli, pohotová obsluha už zapisovala objednávku.

Aké je moje hodnotenie?

Moje objednané capuccino voňalo, malo našlahanú pevnú penu, presne takú, akú mám rada. Celkovo bola káva veľmi chutná, mala horko-sladkastú chuť, žiadnu kyslosť v sebe, skrátka ideálna!

Celkové hodnotenie 1, obsluha ani kávička nezaostavajú, rovnako si zaslúžia hodnotenie na 1.

Odkaz na google maps: https://www.google.sk/maps/place/Monsters+cafe/@48.1234243,17.1091464,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x832770119100dea4?sa=X&ved=0ahUKEwjK8P3Lm8nXAhVEvBoKHYGSDYwQ_BIIdTAK

Presná adresa: MONSTERS Cafe and Bar, Rusovska cesta 50-56 (Petrzalka City), Bratislava