Kaviareň s názvom Fine Café sa nachádza v Prievidzi, v nákupnom centre Korzo, na prízemí. Obklopená je rôznymi butikmi, obchodmi so šperkami, či elektronikou. A tak po nákupoch určite dobre padne kávička, zákusok, či limonáda. A to všetko nájdete v tejto kaviarni.

Značka kávy Café Reserva je určite dobrou voľbou. Kávička je výborná, chutná, s krémovou penou, ako má byť. Každú jednu milé čašníčky prinesú na drevenej tácke, na ktorej tiež nájdeme vodu, keksík ku káve, cukor a mlieko.

V tejto kaviarni ma vždy zaujme obrovská stena s tapetou knižnice. Vyzerá to naozaj originálne a veľmi zaujímavo. Ako naozaj. J Okrem toho, dôvodom mojich viacerých návštev bola vitrína so zákuskami, ktorá Vás „volá a víta“ hneď pri vstupe, takmer na chodbe nákupného centra. A teda tie koláčiky sú vážne úžasné. Rôzne cheesecaky, zákusky, ovocné či smotanové poháre. No jednoducho mňam!

Na výber je tiež z veľkého množstva limonád, horúcich či studených, tiež rôzne alko aj nealko nápoje, džúsy a samozrejme kávy, ristretto, espresso, lungo, ľadová káva a pod. Na svoje si príde určite každý z Vás.

Priestor kaviarničky je veľmi útulný, stoly sú možno trošku malé, keď za jedným sedí 4-5 ľudí. Ale to je taký detail. Atmosféra je naozaj veľmi príjemná, v pozadí hrá moderná hudba z rádia, obrovské čaro má tá vyššie spomínaná tapeta. A v lete tiež otvárajú priestrannú terasu, kde je výhľad na rieku, ktorá tečie popri obchodnom centre. Všetkým túto kaviareň vrelo odporúčam. J