Kúpeľná Kaviarnička je situovaná v areáli Bojnických kúpeľov, naozaj iba „na skok z bazénov“. Táto kaviareň je iná ako ostatné.  Aspoň pre mňa. Vyvoláva vo mne príjemné pocity, pohodu a pokoj.

Kaviareň má krásnu priestrannú terasu, podáva sa tu výborná káva a naozaj chutné koláčiky. Okolie je vysadené trávou a stromami, čo vytvára krásnu, romantickú atmosféru.

Čo je veľmi pekné a zaujímavé, často sa tu konajú rôzne hudobné vystúpenia, za symbolické vstupné (vždy okolo  4€). Pozývaní bývajú umelci, ktorí sú menej známi, ale sú výborní hudobníci a takto majú šancu sa zviditeľniť. Tiež sa tu konali už aj rôzne maliarske dni a pod. Okrem toho sa tu tiež organizujú oslavy a kongresy, s kapacitou do 65 ľudí.

Okrem chutnej kávičky si môžete pochutiť aj na výborných limonádach, čajoch z čerstvých byliniek a tiež vyššie spomenutých koláčikoch a zákuskoch. Tak ak sa v blízkej budúcnosti chystáte na výlet do kúpeľov Bojnice, na prehliadku Bojnického zámku, alebo na výlet do ZOO, určite sa zastavte v Kúpeľnej Kaviarničke. Som si istá, že vás očarí minimálne rovnako ako mňa a ostatných mojich známych. J