Kaviareň Cube cafe sa nachádza v obchodnom centre Aupark v Košiciach. Nachádza sa hneď na prízemí keď vojdete dnu. Jednu časť kaviarne môžete vidieť v rámci obchodného centra, ďalšiu vonku ako letnú terasu a ďalšiu ako samostatnú časť hneď vedľa Auparku, ktorá je zameraním skôr na alkoholické nápoje. Kaviareň vás víta hneď s vitrínami v ktorých môžete vidieť rôzne druhy zákuskov, koláčov a toriet. V ďalšej vitríne sa nachádzajú aj rôzne druhy zmrzliny. Ak si chcete vybrať koláč ku káve je veľmi dobré ak pri vstupe si pozriete aké sú v ponuke. Keď prídete dnu do kaviarne tak vždy je tam plno. Ale aj napriek tomu tam nájdete vždy miesto na sedenie. Kaviareň je zariadená moderne, pekné stoly a kreslá. Je zariadená v tmavých farbách. Nápojové lístky sa nachádzajú na každom stole. Ale pozor majú viac druhov. V jednom sú horúce nápoje, ktoré ponúkajú len v zime. V ďalšom sa nachádzajú kávy, čokolády, studené nápoje, limonády, alkohol a aj nealkoholické nápoje. A v poslednom máte dokonca ponuku na raňajkové menu – croisant a káva.

Keď si už vyberiete čo si dáte tak veľmi dlho čakáte na obsluhu. Z jednej strany to je aj pre to, že tu majú veľmi veľa ľudí ale na druhej strane je ich tu dosť veľa na to aby sa mohli vyhovárať, že nestíhajú. Na obsluhu som čakala viac ako 10 minút a mala som chuť už odísť, nakoľko chodila okolo mňa a nič. Aj na moje vyzvanie, že či ju môžem poprosiť povedala, že mám počkať. Keď už konečne prišla tak žiadny úsmev, žiadny pozdrav. Objednala som si latte na ktoré som čakala ďalších cca 15 minút. To už som nebola veľmi spokojná s týmto. Keď som konečne dostala svoju objednávku, tak ku káve som dostala len jeden cukor (čo je veľmi málo), pohár vody nebol. Na moju prosbu či mi môže doniesť ešte jeden cukor bolo, že áno. No nedočkala som sa ho. Tak kávu som vypila, no na to, že to bolo latte bolo veľmi silné, horké a prepálené. Po tejto skúsenosti tam už zjavne nezavítam. Keď som chcela účet tak pre ten som si musela ísť k vitrínam a poprosiť si ho. Cenovo kaviareň je v rámci možnosti, platiť sa tu dá v hotovosti aj s kartou.

Prostredie kaviarne je veľmi pekné, ale zároveň veľmi rušné. Obsluha je bez úsmevu, skôr mi pripadajú, že sa im nechce veľmi robiť. Na objednávku čakáte veľmi dlho. Ale ak máte veľa času a nikde sa neponáhľate tak túto kaviareň môžete navštíviť. Ako veľké plus dávam koláče, ktoré sú domáce a sú veľmi chutné. Kvôli ním sa tu oplatí prísť.

 

Celkové hodnotenie: káva: 3, kaviareň: 1, obsluha: 3

 

Adresa: Námestie osloboditeľov 1, 040 01 Košice

Google maps:

https://www.google.com/maps?biw=1280&bih=689&q=cube+cafe+kosice&um=1&ie=UTF-8&sa=X&ved=0ahUKEwj2ufXy4L3fAhVJZFAKHVTCAFkQ_AUIDygC

Otváracie hodiny: Po – Ne: 09:00 – 21:00