Rodinná kaviareň s jedinečným šarmom:

Moja Srdcovka je známa rodinná kaviareň, ktorá má svoje pobočky roztrúsené po Slovensku. Naša prvá skúsenosť s touto kaviarňou bola v Banskej Bystrici, a keď sme sa dozvedeli, že jedna z pobočiek je aj vo Zvolene, rozhodli sme sa ju navštíviť. Moja Srdcovka vo Zvolene sa nachádza na adrese Námestie SNP 87/8, priamo na hlavnom námestí mesta. Ide o ideálnu a lákavú lokalitu na vychutnanie si skvelej kávy.

Dizajn a atmosféra kaviarne

Jej vonkajšia terasa je zariadená elegantným a pohodlným sedením, kde biele stoličky a stoly dopĺňajú veľké slnečníky, ktoré poskytujú tieň počas horúcich letných dní. Terasa je ohraničená črepníkmi s okrasnými rastlinami, čo vytvára útulnú atmosféru, kde si môžete v pokoji vychutnať svoju kávu či dezert. Interiér kaviarne Moja Srdcovka je vkusne zariadený v modernom štýle. Pohodlné stoličky a stoly sú farebne zladené do príjemných pastelových odtieňov, ktoré dodávajú priestoru elegantný a útulný vzhľad. Na stenách visia zrkadlá a minimalistické dekorácie, ktoré ešte viac umocňujú príjemnú atmosféru. Jemné a útulné osvetlenie prispieva k celkovému pozitívnemu zážitku z návštevy.

Ponuka nápojov a jedál

Moja Srdcovka ponúka širokú škálu nápojov a jedál, ktoré potešia každého návštevníka. V kaviarni nájdete bohatý výber kávových nápojov. Pre tých, ktorí majú radi niečo špeciálne, sú k dispozícii aj miešané nápoje z kávy. Okrem kávy si môžete vychutnať rôzne nealkoholické nápoje. Medzi ne patria domáce limonády s rôznymi príchuťami. Ďalej ponúkajú široký výber čajov, či už ovocných, bylinkových alebo klasický čierny čaj s citrónom. Nechýbajú ani osviežujúce ovocné šťavy a ďalšie nealkoholické nápoje. Pre tých, ktorí uprednostňujú alkoholické nápoje, má Moja Srdcovka v ponuke výber kvalitných vín a destilátov. Špeciálne nápoje zahŕňajú rôzne shake-y. Kaviarni nechýba ani ponuka dezertov a zmrzliny. Na raňajky si môžete vybrať maslové croissanty, palacinky s rôznymi plnkami alebo lahodné waffle. Milovníci zmrzliny ocenia zmrzlinové poháre a sezónne špeciály, ktoré sú vždy pripravené potešiť vaše chuťové poháriky. Svojím pestrým výberom a kvalitnými službami sa Moja Srdcovka stala miestom, kde si každý nájde niečo podľa svojej chuti, či už ide o rannú kávu, osviežujúci nápoj alebo sladký dezert. Po príchode sme si vybrali miesto na terase, kde sme si objednali cappuccino. Bolo krásne servírované v sklenených pohároch na farebných tanierikoch a s jemnou penou na vrchu. Káva bola podávaná spolu s pohárikom vody a cukrom v štýlovej dóze. Vychutnávali sme si ju pri príjemnom pohľade na námestie vo Zvolene. Obsluha bola milá a ochotná, čo ešte viac umocnilo náš pozitívny dojem z návštevy. Moja Srdcovka nás presvedčila svojím jedinečným šarmom, kvalitnou ponukou a príjemnou atmosférou, či už na terase alebo v interiéri. Moja Srdcovka vo Zvolene je ideálnym miestom na relax s priateľmi alebo rodinou, kde si môžete vychutnať lahodnú kávu, osviežujúce nápoje a chutné dezerty. Jej príjemná atmosféra a kvalitné služby nás určite prilákajú späť aj v budúcnosti. Tešíme sa, že sme mohli navštíviť túto rodinnú prevádzku a určite sa sem radi opäť vrátime.

Adresa: Námestie SNP 87/8, 960 01 Zvolen

Moju Srdcovku hodnotím: personál = 1-, káva = 1-, prostredie = 1

Moju Srdcovku celkovo hodnotím známkou: 1-

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=moja+srdcovka+zolen&oq=moja+srdcovka+zolen&aqs=chrome..69i57j46i13i175i199i512j0i13i30l2j0i546i649j0i512i546l3.11