Oáza pohody a elegancie v srdci kolonády:

Kaviareň Mlynček Mulino, ukrytá na malebnej Winterovej ulici, je skutočnou perlou medzi kaviarňami. Táto exkluzívna kaviarnička nás očarila svojím jedinečným interiérom a nezameniteľnou atmosférou. Pri vstupe vás privíta štýlový interiér. Mlynček sme navštívili už viackrát.

Kombinácia moderného štýlu a nostalgických retro prvkov

Priestor kaviarne je elegantne zariadený s dôrazom na každý detail. Dominujú tu jemné tóny modrej a sivej farby, ktoré sú dokonale doplnené teplým drevom. Na podlahe nájdete dekoratívnu dlažbu s rôznymi vzormi, ktoré pridávajú priestoru na originalite. Pohodlné modré pohovky a sivé stoličky vytvárajú útulný a pohodlný priestor pre každého návštevníka. Unikátnym prvkom kaviarne je zaujímavé schodisko, ktoré vedie do štýlového salónika s koženým nábytkom. Tento priestor je ideálny na pokojné posedenie pri káve alebo pracovné stretnutia. Celkový dojem dopĺňa množstvo starožitných mlynčekov vystavených na tehlovej stene, ktoré vytvárajú jedinečnú atmosféru a vysvetľujú názov kaviarne. V letných mesiacoch kaviareň rozširuje svoje priestory o letnú terasu, ktorá sa nachádza priamo na kolonáde. Terasa je zariadená v rovnakom elegantnom štýle ako interiér kaviarne a ponúka nádherný výhľad na park. Pohodlné sedenie a dostatok zelene vytvárajú dokonalé miesto na relaxáciu a vychutnanie si slnečných dní.

Exkluzívna ponuka kaviarne

Pri tejto návšteve sme si objednali raňajky a espresso. Podávané talianske espresso značky Mulino, ktorá má viac ako 50-ročnú tradíciu, bolo vynikajúce. Mulino ponúka rôzne kávové zmesi, vrátane Dolce Sette, stredne praženej zmesi zo 75 % Arabica a 25 % Robusta a Mulino 100 % Arabica – jemnej kávy s nízkou kyslosťou. Espresso bolo servírované vo farebnej šálke s vodou a mandľou obalenou v čokoláde so škoricou. Raňajky pozostávali z párkov a pečených vajíčok s čerstvým chlebom a zeleninovou oblohou, ktoré boli servírované esteticky a s láskou. V kaviarni sa podávajú alkoholické a nealkoholické nápoje, kávové nápoje a chutné dezerty. Obsluha bola veľmi milá a príjemná, a káva bola dobrá. Okrem kávy ponúka kaviareň aj kvalitné produkty ako Neolea extra panenský olivový olej z Grécka, ovčie produkty zo Slovenska, víno Gatao Vinho Verde a ručne zbieranú morskú soľ Fleur de Sel, ovčie jogurty, zákusky cheesecake, rôzne variácie raňajok a veľa iného. Kaviareň Mlynček Mulino je skutočne čarovné miesto, kde sa človek cíti fantasticky. Je to ideálne miesto na stretnutia s priateľmi, rodinné posedenia alebo len na chvíľku relaxácie pri vynikajúcej káve. Ak hľadáte kaviareň, ktorá spája kvalitu, pohodlie a jedinečnú atmosféru, Mlynček Mulino je tou správnou voľbou. Vrelo odporúčame.

Adresa: Winterova 12a, 921 01 Piešťany

Mlynček Mulino hodnotím: personál = 1-, káva = 1-, prostredie = 1

Mlynček Mulino celkovo hodnotím známkou 1-

Link na Google maps:

https://www.google.com/maps/uv?hl=sk&pb=!1s0x476b55545234525b%3A0xffaa75dfcf07b115!3m1!7e115!4shttps%3A%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPREMaQDx519MRJeQWit5QzsNzA4jSjUbU_yqEr%3Dw120-h160-k-no!5sMlyn%C4%8Dek%20Mulino%20-%20H%C4%BEada%C5%A5%20Googlom!15sCgIgAQ&imagekey=!1e10!2sAF1QipPREMaQDx519MRJeQWit5QzsNzA4jSjUbU_yqEr&sa=X&ved=2ahUKEwj7iIfiopXrAhVGCewKHVbjDikQoiowE3oECBIQBg