Zvyčajne vás beriem niekde ku stredu na Slovensku, ale dnes vás po celkom dlhej dobe vezmem do mesta Nitra. Nitra je hoci celkom malé mesto, tak skrýva toho mnoho. Okrem množstva obchodoch, niekoľkých centier, tak má v sebe určité čaro a ako v každom meste, ani tu nechýbajú kaviarne- Ono ja vás dnes beriem do jednej v Mlynoch. Mlyny sú v centre a túto kaviarničku s názvom Gio Caffé nájdete hneď pri vchode. Je to taká malá, nenápadná kaviareň v uličke. My sme si tam okrem kávy, ktorú nemám na fotke aj čaj a milkshake. A ako sme boli spokojní? To už nižšie v článku…

Priestory… to je jedna kapitola. Ono, tým, že toto je kaviareň v obchodom centre, tak nejako nemá na výber. Je v strede uličky vo veľkosti asi 2x2m. A to nepreháňam. Treba rátať s tým, že moc si tam asi neoddýchnete, keď všade okolo vás behajú ľudia. Majú tam približne 6 stolov, jeden bar a k dispozícii je aj zmrzlina. Takže ako priestory nič moc, ale dá sa, Na takú rýchlu kávu, posedenie a hlavne ak vám nevadí, že tam nemáte súkromie. Sedenie je na tvrdých stoličkách s vankúšom alebo gaučom koženým.

Ponuka. V ponuke sú kávy, milkshakes, zmrzlina v rôznych netradičných príchutiach. S deťmi určite sem nie. Teda hodnotím  to z toho malého priestoru. A vlastne ani nevieme akú majú ponuku, lebo pani za nami prišla, že čo si dáme a kukala na nás. Ani lístok som nemali, ani nám nepovedala. Nič. Tak sme si dali také klasiky ako čaj, káva a milkshake. Čaj môžete vidieť na fotke. Tu sa mi páčil návrh, že vlastne je to tak zábavnejšie spravené to luhovanie. Milkshake bolo vlastne mlieko so zmrzlinou podľa svojho výberu. Káva bola obstojná, ale druhýkrát tam nepôjdem.

Ako pani bola milá, usmievala sa. Mohla ale dať nejakú ponuku, čo vlastne robia. Ono áno, má to tam na svetelných banneroch nad hlavou, ale bez ceny – len tak. Takže neviem či je toto zrovna profesionálne. To je asi na posúdenie každého z nás.

Takže asi poďme radšej na celkové hodnotenie. Priestory majú za mňa dvojku. Ono nedá sa to v obchodnom centre nejako ovplyvniť, ale s nejakými dekoráciami alebo s niečím to skrášliť môžu – mohli by. Obsluha je za mňa na rovnako na dvojku. Milá bola, ale ani ponuku nepovedala a len pozerala. Ponuka samotná je za mňa teda veľmi zlá, lebo vlastne nie je. Nie je to nikde napísané, nemajú lístok, slečna čašníčka ani nepovedala a keď sa jej kamoška niečo spýtala, tak tajomne odpovedala. Takže ponuka je za mňa na štvorku. Ono… mohli by to mať aspoň vypísané. Viete, že ja nebývam zlá, ale toto sa nedalo… A aká bola káva? Káva bola chuťovo taká obstojná. Bola zo stroju, takže moc nemali čo pokaziť, ale aj tak. Druhýkrát sem asi nepôjdem… Verím, že vy ak sa tam zastavíte, budete mať lepšiu skúsenosť a možno nám vyvrátite tento názor. Alebo aspoň by sa mohla tá firma zamyslieť… Veď nechcem až tak veľa či?

 

Google maps:

https://www.google.com/maps/place/Gio+Caff%C3%A8+-+Mlyny/@48.3073565,18.0837533,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x476b3ee3b00c4a35:0x96904f99e85772db!8m2!3d48.307353!4d18.085942

Na prvom poschodí, prízemí – hneď pri vchode.