Dnes sme sa spolu s kamarátkou rozhodili, že skočíme na kávu v Nitre. Keďže Nitru moc dobre nepoznáme ani jedna nechali sme to na náhodu. Nakoniec sme skončili v kaviarni nazývanej Epicure, ktorá sa nachádza v úzkej uličky blízko najväčšieho nákupného centra Mlyny v Nitre.

My osobne sme mali spravenú rezerváciu pár hodín dopredu, podľa odporúčania našich známych, pretože často býva plno. A niet sa čomu čudovať, pretože táto čajovňa ponúka veľmi veľa produktov.

Majú úžasnú horúcu čokoládu, ktorú som mala česť vyskúšať – bola úžasná a hlavne nie prášková. V ponuke mali aj niečo pod zub, ako napríklad panini, rôzne druhy koláčikov a cheesecakeov. Okrem dobrôt majú v ponuke mnoho alkoholických aj nealkoholických nápojov.

Na svoje si prídu určite aj fajčiari, keďže táto čajovňa je rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku časť – v oboch sú povolené vodné fajky, s výnimkou fajčiarskej, kde okrem vodnej môžete aj normálne cigarety. My osobne sme sedeli v nefajčiarskej časti na tulivakoch a nedalo nám to a tak sme okúsili prvýkrát vodnú fajku, ktorej cena bola prijateľná – 5,90€.

Čo sa týka personálu, tak sme boli veľmi spokojné, pretože tak milých a zlatých zamestnancov sme už dávno nezažili. Boli ochotný pomôcť v čomkoľvek – vysvetlili ako používať vodnú fajku, behali okolo nás keď sme niečo potrebovali, nechali nás v kľude si vybrať, zasrandovali s nami, čiže môžeme len odporučiť.