Kaviareň v partizánskom s nádychom pohody…

Máte chuť na kávu? V tejto ,, záhrade “ si pochutíte na Štrbskom Presse, káve so slovenskou receptúrou, slovenským duchom a samozrejme typicky slovenským názvom. Originálna káva s výnimočnou chuťou predstavuje širokú škálu odrôd, z ktorých si nemá problém vybrať žiadny ,,kávičkar “.

Človek má rôzne chute, každý preferuje kávu v inej podobe. Štrbské Presso je ponúkané vo všetkých variantoch. Zrnková, mletá, kapsulová… každý si nájde svoj ,, hrnčok kávy “.

Okrem tejto kávy však v Garden cafe nájdeme bohatý výber cheesecakov, tortičiek, jogurtových a smotanových pohárov, v neposlednom rade, za zmienku určite stojí ich raňajkové menu skladajúce sa z kávičky a zapekaného pečiva.Priznám sa, že sa sem rada vraciam (nielen kvôli tým koláčikom), kaviareň sa síce nachádza pri hlavnej ceste, čo však zabudnete, keď si sadnete medzi tú zeleň. Nachvíľku zabudnete na problémy a vychutnáte si všetky dobroty, ktoré Garden cafe ponúka. Veľkou výhodou je aj uzavretá terasa, kde si prídu v zimných mesiacoch na svoje hlavne fajčiari. Taktiež personál má prijemne vystupovanie a snaží sa zákazníkom vyhovieť, preto túto prevádzku hodnotím v pozitívnom svetle a prajem jej veľa ďalších úspechov.