Dnes by som vás rada zobrala do kaviarne, ktorá je pomerne staršia, no málo ľudí o nej vie. Možno tak ľudia z Partizánskeho. Ono, ani sa nečudujem. Keď idete do Tesca alebo do podobného reťazca, asi automaticky nepozeráte aj na to, kde by ste si tam dali kávičku. Vtedy máte iné zoznamy v hlave. Ale to je možno čas zmeniť. Nie je nikdy na škodu skúsiť kaviarne aj v takýchto reťazcoch, keďže práve tam sa niekedy skrývajú tie najlepšie miesta. A do takého jedného miesta vás teraz pozývam…

Prostredie kaviarne je dosť rušné, vzhľadom na to, že sa nachádza teda v reťazci Tesco. Musíte si zvyknúť, že vám okolo chodí veľa ľudí. Ale zas, mate možnosť si sadnúť k stene, ďalej od uličky. Rovnako tak máte možnosť aj fajčiarsku miestnosť, ktorá je oddelená sklom, takže je tam asi väčší komfort. Záleží na preferencii. Inak vybavenie kaviarne je veľmi milé, praktické. Miesto je dosť malé, no bohato stačí. Rovnako tak tam máte aj zásuvky, takže si môžete nabiť mobil či pracovať. Vhodné aj na nejaké stretnutia. Niečo pre deti tam bolo, ale nič extra. Nachádza sa tam maličký bar. Okrem iného teda stoly sú drevené, je ich tam pomerne dosť. Mne sa tam páčilo a bola tam príjemná atmosféra.

Obsluha bola tiež veľmi milá. Keď sme prišli, nechala nám čas na to, aby sme sa vyzliekli, prešli si lístok. Prišla až po čase. Čo mne vždy tak veľmi vyhovuje. Nemám rada, keď mám na sebe ešte kabát a už príde obsluha, že čo si dáme. Takže za toto veľké plus. A nebolo to tým, že by mala veľa roboty a nestíhala. Ona nás sledovala, pozerala sa na nás. Nenápadne, ale sledovala. Takže super a tiež bola milá, kamarátke aj poradila. Takže s obsluhou som tiež veľmi spokojná.

Ponuka kaviarne bola dosť veľká. Teda vzhľadom na to, že sa jedná o celkom malú kaviareň. Máte na výber alko aj nealko. Rovnako tak si môžete dať aj koláčiky, nejaké snacky. Každopádne, výber kávy bol tiež pomerne dosť veľký. Jedná sa o fakt dobrý lístok s kávami. Nenájdete tam zrovna nejaké vychytávky, ale to od takejto kaviarne ani nečakáme. Takže palec hore!

Káva chutila výborne. Ja som si dala capuccino a kamarátka si dala latte. Obidve boli chuťovo výborné. Nemáme im čo vytknúť. Káva bola akurát horká a rovnako tak aj pena bola fakt hustá a mohli ste ju jesť s lyžičkou a nepadala. Takže palec hore! Ku káve ste dostali cukre a vodu. Ja som bola spokojná.

Ceny neboli vôbec nejako moc drahé. A neboli ani predražené. Pohybuje sa to nejako v tom priemere, že za kávu dáte niečo okolo 2 euro. Takže super. A to by mohli byť drahší, keďže sú v reťazci, kde chodí väčšina ľudí aj tak nakupovať a teda míňať peniaze. Ale o tom asi neskôr reč…

Celkové hodnotenie kaviarne je teda veľmi pozitívne. Ako ste si mohli všimnúť, nejako som nič nekritizovala. Prostredie kaviarne bolo veľmi príjemné, vládla tam pozitívna atmosféra a tak im dávam jednotku s hviezdičkou. Obsluha bola tiež veľmi milá a poradila s ochotou, nie s takým zazeraním, takže im dávam tiež jednotku. Káva nám obidvom chutila, takže jednotka tiež, nie je čo tam vytknúť. Ešte sme dostali aj malý obrázok. Takže celkové hodnotenie je veľmi kladné a môžem vám túto maličkú kaviareň odporučiť.

 

Google maps:

https://www.google.com/maps/place/TESCO+Partiz%C3%A1nske/@48.6280169,18.3603948,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4714ceaebdf6ec43:0x76ff403ff779529b!8m2!3d48.6280134!4d18.3625835 hneď vo vnútri Tesca