Milujete kávu a radi si doprajete tú najvyššiu kvalitu? Vedzte, že kvalitnú kávu nemusíte objednávať len z e-shopov najznámejších značiek, zohnať ju viete aj v klasických supermarketoch!

Každý, kto miluje kvalitnú kávu, určite pozná najväčších svetových výrobcov a predajcov tej najkvalitnejšej kávy. Zohnať však túto kávu na Slovensku vie byť občas celkom veľký problém. Väčšina svetoznámych výrobcov kávu v kamenných predajniach na Slovensku nepredáva, takže objednávať musíte cez internet z rôznych zahraničných webov. Nehovoriac o tom, že k niektorým druhom kávy sa aj tak jednoducho nedostanete. Práve preto sú tak obľúbené kaviarne, ktoré sa ku najprestížnejším kávam vedia cez svoje kontakty dostať a sprístupniť ich všetkým milovníkom.

Situácia spôsobená korona vírusom, kedy sme museli zostať všetci zavretí doma a nemohli sme si ísť vychutnať tú najkvalitnejšiu kávu do našej obľúbenej kaviarne, nám ukázala, že je dobré vedieť robiť si kvalitnú kávu aj v domácich podmienkach. Predsa len, kávovary sú v dnešnej dobe celkom dostupné a dokonca aj tie najmodernejšie a profesionálne modely si viete bez akýchkoľvek väčších ťažkostí zakúpiť a prevádzkovať u vás doma. No kameňom úrazu môže byť práve samotná káva. Kým v klasických supermarketoch viete zohnať kadejaké najpredávanejšie zmesi káv, takmer nikde nenájdete poriadne kvalitnú kávu. Alebo?

Kvalitná talianska káva aj v supermarketoch!

Po menšom hľadaní však prídete na to, že kvalitná káva sa dá skutočne zohnať aj v bežnom supermarkete. Napríklad, špičková talianska káva Segafredo je bez problémov dostupná v obchodnom reťazci Kaufland. Túto kávu si viete doma spraviť kedykoľvek aj vy a dopriať si tak chuť dokonalej talianskej kávy, akú by ste zažili aj vo svojej obľúbenej kaviarni.

Nevýhodou kvalitných prémiových káv býva často ich cena, ktorá je jednoducho privysoká. Ak však nakupujete v supermarkete, kvalitná zrnková káva v akcii vie byť dostupná za skutočne lukratívne ceny. Už len vychytať nejaké dobré akcie na kávu a máte vyhraté. Ako si však akcie na kvalitnú kávu v jednotlivých obchodných reťazcoch efektívne odsledovať?

Kvalitná káva za najlepšie ceny vďaka akciám

Najaktuálnejšie zľavy na kávu v jednotlivých obchodných reťazcoch nájdete vždy v letákoch, ktoré vám chodia do schránky. Že ich nečítate a hádžete rovno do koša? Žiadny strach, podobne to robíme aj my. Predsa len, do schránok sa aj tak často nedostanú úplne všetky akciové letáky, takže nemá zmysel sledovať ich. Čo však zmysel sledovať rozhodne má, je portál Kupino.sk, ktorý združuje všetky najaktuálnejšie zľavové letáky na jednom mieste, a to online. Za pár sekúnd tak nájdete zoznam všetkých kvalitných káv v akcii vo všetkých obchodných reťazcoch.

Tak neváhajte a získajte tú najkvalitnejšiu kávu vo svojom lokálnom supermarkete za skvelú cenu aj vy!