Toto leto sa nieslo v tóne spoznávania krás Slovenska. Na výlet sme sa teda vybrali do Partizánskeho. V tomto meste sme ešte neboli, tak sme sa tam chceli ísť pozrieť. Cestou sme sa zastavili na obedové menu v prevádzke Žabokreky u Hoffera. Penzión Žabokreky u HOFFERA sa nachádza v peknej obci Žabokreky nad Nitrou v Trenčianskom kraji v okrese Partizánske v regióne Stredné Ponitrie. Prvá zmienka o obci pochádza už z roku 1291.

Penzión Žabokreky u HOFFERA patrí do siete ubytovacích, stravovacích a donáškových služieb HOFFER. Sieť HOFFER disponuje až desiatimi prevádzkami po Nitrianskom kraji. Penzión sa nachádza v priamom centre dediny. Budova penziónu je svetlomodrej farby, takže ju určite neprehliadnete. Súčasťou penziónu je reštaurácia s vonkajšou presklenou terasou. Interiér reštaurácie je zariadený v Provensálskom štýle. Provensálsky štýl pôsobí romanticky a útulne. Provensálsky interiér pripomína krásnu atmosféru francúzskeho vidieka s levanduľovými plantážami. Vytvára pocit dovoleniek a príjemných oddychových chvíľ. Je protikladom tejto modernej uponáhľanej doby a pripomína skôr časy minulé. Interiér reštaurácie je ladený v svetlých farbách a s množstvom kvetín, bylín a dekorácií. V reštaurácii mysleli aj na najmenších a vytvorili im pekný detský kútik. Penzión Žabokreky u HOFFERA ponúka možnosť usporiadania rodinných osláv, krstín, promócií, firemných večierkov a iných spoločenských udalostí. Výhodou je, že oslavu môžete spojiť aj s ubytovaním seba alebo svojich hostí. Penzión Žabokreky u HOFFERA ponúka ubytovanie v deviatich dvojlôžkových izbách. Izby sú zariadené veľmi vkusne. Každá izba disponuje samostatnou kúpeľňou s WC, pracovným stolom, mini barom, TV a WI-FI. V reštaurácii panuje príjemná a pokojná atmosféra.

Reštaurácia Žabokreky u Hoffera je veľmi obľúbený podnik, o čom svedčí aj skutočnosť, že sme museli čakať vonku v rade, než sme sa do reštaurácie vôbec dostali. Naše čakanie však trvalo len pár minút, čo bolo akceptovateľné. V reštaurácii sa podáva skutočne honosné a výborné denné menu. Toto obedové menu pozostáva z predjedla, polievky, hlavného jedla a dezertu. Menu je k dispozícii počas pracovného týždňa, ale aj cez víkend. V reštaurácii taktiež ponúkajú široký výber kávových nápojov, alkoholické a nealkoholické nápoje a okrem denného menu si môžete vybrať aj jedlá priamo z jedálneho lístka. Z danej ponuky sme si vybrali espresso a denné menu. Kávu pripravujú od obľúbenej rakúskej značky Julius Meinl. Espresso bolo servírované v malej bielej šálke s červeným logom spoločnosti Julius Meinl. Ku káve podávali cukor a napolitánku. Za menší nedostatok považujem, že sme nedostali pohár s vodou. No musím vyzdvihnúť personál, pretože aj napriek veľa práci sa správali veľmi profesionálne. Keď sa budem nabudúce túlať v týchto končinách, pre zmenu vyskúšam Penzión Baťovka u HOFFERA v Partizánskom. Ale v každom prípade, Žabokreky u Hoffera vrelo odporúčam.

Adresa: Žabokreky nad Nitrou 160, 958 52 Žabokreky nad Nitrou

Otváracie hodiny sú nasledovné: Po – Štv: 11 – 22, Pia – So: 11 – 23, Ne: Zatvorené

Žabokreky u HOFFERA hodnotím: personál = 2, káva = 2, prostredie = 1-

Žabokreky u HOFFERA celkovo hodnotím známkou 2

Link na Google maps:

https://www.google.com/maps/uv?pb=!1s0x4714cb20246074fb%3A0x95845c31ba1549b0!3m1!7e115!4shttps%3A%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipMXwpDpKFWMJWkdvF_-QKUZ8cmEeymmBqvzwLDh%3Dw213-h160-k-no!5s%C5%BDabokreky%20u%20HOFFERA%20-%20H%C4%BEada%C5%A5%20Googlom!15sCgIgAQ&imagekey=!1e10!2sAF1QipMXwpDpKFWMJWkdvF_-QKUZ8cmEeymmBqvzwLDh&hl=sk&sa=X&ved=2ahUKEwjB-oPU26PuAhVECRAIHTL8COMQoiowDXoECBoQAw