Medvedia hora nezabudnuteľné miesto na Šírave

Na úpätí Medvedej hory, kde sa tiahne obľúbená Zemplínska Šírava, sa nachádza oáza pokoja a zábavy – Sun Beach Resort. Tento rezort je nielen dokonalým miestom pre vaše letné osvieženie vo vodách Šíravy, ale aj útočiskom pre každého, kto hľadá únik od každodennej rutiny. Sun Beach Resort ponúka mnoho možností ako tráviť voľný čas – od uvoľňujúceho polihovania na pláži po aktívny odpočinok pri vodných športoch. S výhľadom na pokojnú hladinu jazera a zalesnené svahy Medvedej hory je toto miesto ako stvorené pre rodinné dovolenky. Na tomto mieste sa asi každý skutočne cíti, akoby bol pri autentickom mori.

Sun Beach Resort raj na brehu Zemplínskej Šíravy

Nový Sun Beach Resort otvorili na Medvedej hore počas pandémie. Sun Beach Resort je dokonalým miestom na oddych a relax. Rezort disponuje vlastnou bezplatnou plážou s ležadlami, ktoré sú spolu so slnečníkmi k dispozícii zadarmo. Hneď na pláži nájdete kaviarenskú zónu s terasou a krásnym výhľadom na jazero. Kaviareň disponuje kuchyňou. Sun Beach Resort ponúka relaxačnú atmosféru priamo na brehu jazera. Návštevníci si môžu vychutnať pohľad na jasné vody Šíravy z komfortu moderných okrúhlych stolíkov, ktoré sú rozmiestnené na štrkovom povrchu. Krytá terasa je zariadená ratanovým nábytkom a drevenými stolmi. Žlté slnečníky na pláži poskytujú ochranu pred slnkom, zatiaľ čo vzdialené plachetnice a iné lode dotvárajú panorámu idylického letného dňa. V okolí kaviarne sa nachádza zelená trávnatá plocha, kde si hostia môžu rozložiť deky a vychutnávať slnečné lúče. Celkovo má exteriér kaviarne príjemnú a uvoľnenú atmosféru, ktorá vyzýva k vychutnávaniu si letnej pohody.

Rôznorodá ponuka jedla a nápojov

Počas našej návštevy ponúkali pizzu, ktorá ale bola polotovarom a za celkom vysokú cenu. V jedálnom lístku sú rôzne sendviče, hot dogy, hamburgery a ďalšie jedlá ako vyprážaný syr, kuracie rezne a Caesar šalát. V nápojovom lístku mali čapované nápoje, limonády, teplé nápoje, ľadovú kávu a veľa iného. My sme si objednali cappuccino. Za nevýhodu považujem, že káva bola podávaná v plastovom poháriku, čo jej trošku uberalo na atraktívnosti. Ale ak som sa dočítala správne, tak v rámci bezpečnosti v plážovej prevádzke nesmie byť na servírovanie jedla a nápojov použité sklo. Tak v tom prípade to tak musí byť a ja to, samozrejme, plne chápem a rešpektujem. Musím však vyzdvihnúť, že v kaviarni servírujú kvalitnú kávu. Servírované cappuccino bolo prémiovej značky, Smit&Dorlas. Cappuccino bolo silné, aromatické a každý dúšok bol ako objatie talianskeho slnka. Cappuccino bolo servírované v žltom plastovom poháriku s logom spoločnosti Smit&Dorlas. Káva SMIT&DORLAS je exkluzívnou holandskou kávou priamo z Amsterdamu. Káva Smit&Dorlas je známa svojou zmesou najjemnejších Arabica zŕn z Guatemaly, Kostariky, Kolumbie, Brazílie, Kene, Sumatry a Indonézie. Vyzdvihujem však, že farba tohto plastového pohára krásne zapadala do scenérie. Stredisko Medvedia hora považujem za jednu z najkrajších v rámci Zemplínskej Šíravy. Príďte a vychutnajte si pokojné momenty na Sun Beach. Nechajte sa uniesť na vlnách pohody a objavte miesto, kde čas stráca svoju váhu a jediné, čo sa počíta, je nespočetné množstvo nezabudnuteľných okamihov.

Adresa: 072 31 Vinné

Sun Beach Resort hodnotím: personál = 1-, káva = 1-, prostredie = 1

Sun Beach Resort celkovo hodnotím známkou: 1-

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=sun+beach+resort+zemplinska+sirava&sca_esv=9f08a0c1847d6122&sca_upv=1&ei=07kNZtrCFJ7vi-gPxvW2kAQ&udm=&oq=Sun+Beach+Resort+ze&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiE1N1biBCZWFjaCBSZXNvcnQgemUqAggAMgYQABgWGB5IjidQ_A1YyBlwAXgBkAEAmAFuoAG6AqoBAzEuMrgBAcgBAPgBAZgCBKAC_gLCAgoQABhHGNYEGLADwgIZEC4YQxivARjHARiABBiKBRiYBRiZBRiwA8ICDRAAGIAEGIoFGEMYsAPCAgUQABiABMICERAuGK8BGMcBGIAEGJgFGJkFmAMAiAYBkAYKkgcDMS4zoAesEA&sclient=gws-wiz-serp