Táto štýlová reštaurácia sa nachádza niekde na pomedzí mesta a prírody, len pár desiatok minút pešo od bratislavskej koliby. Veľkou výhodou je aj priestranné parkovisko priamo pred reštauráciou, či opäť pešia dostupnosť na spoje hromadnej dopravy. Nájdete tu wifi pripojenie, detský kútik, bezbariérový prístup a v neposlednom rade skutočne rozľahlú vonkajšiu terasu.

Reštaurácia pozostáva z dvoch poschodí, dolné poschodie je určené na bežné posedenie pri káve, obede či pracovnom stretnutí, to horné býva zväčša dedikované rôznym oslavám. Zaujímavý, do prírodných tónov ladený interiér, pôsobí veľmi útulným dojmom, stoly sú rozumne umiestnené tak, že každý zákazník tam má dostatok súkromia. Ako už samotný názov naznačuje, reštaurácia ponúka vskutku lahodné a bohato plnené štrúdle.

Ochotná obsluha i výborné cappuccino

Len čo sme otvorili dvere, usmievavý nevtieravý čašník nás vítal a do pár minút od príchodu už realizoval objednávku. Dala som si, ako inak, moje obľúbené cappuccino. Musím povedať, že pena bola naozaj veľmi hustá, čo mi však vyhovuje. Jediné, čo by som tu vytkla je, že v dnešnej dobe sa väčšina podnikov snaží s prezentáciou kávy a samotným servírovaním trošku pohrať, tu to však neplatí. Žiadny efektný výtvor netreba čakať, rovnako ani pohár s vodou, čo si opäť myslím, že je trochu škoda. Do prázdneho pohára naopak dostanete na výber asi z 8 drobných balení cukru, čo nie je úplne potrebné, nakoľko si väčšina kávičkárov bohato vystačí s balením nanajvýš dvoch kusov cukru.

Hodnotenie podniku by som dala nasledovné: celkový dojem za 1, je pravda, že lokalita reštaurácie a samotný interiérový dizajn je vskutku premyslený a pre mestského človeka aj nesmierne oku lahodiaci. Personál ničím nesklamal, za mňa teda opäť známka 1, jediné, čo ma po vizuálnej stránke absolútne neohúrilo bolo objednané cappuccino, chuťovo bolo však v poriadku, preto dávam káve známku 2.

Adresa: Brečtanová 1/A, Bratislava

Google maps: https://www.google.com/maps/place/Stroodel+Re%C5%A1taur%C3%A1cia/@48.1742426,17.0993525,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x476c8c1b18fbab09:0x6a219c044dcb1c0b!8m2!3d48.174239!4d17.1015412?hl=cs-CZ

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokCukráreň a kaviareň na korze
Ďalší článokLavender Cafe