Mala som naplánované školenie, ale pred tým som sa stretla s kamarátkou v štýlovej reštaurácii Nook.

Tento podnik je situovaný v centre mesta, Twin City neďaleko hlavnej autobusovej stanice. Umiestnený je v business centre. Hlavnou klientelou sú predpokladám ľudia pracujúci v okolitých budovách.
Priestor je pomerne veľký. Zariadený je jednoducho, moderne a minimalisticky.

Nájdeš tu stoličky aj pohodlné kreslá. V zadnej časti sa nachádza knižnica a niekoľko spoločenských hier. Viem si predstaviť, že by som tu strávila príjemný večer s priateľmi. Je Je tu vyhradený kútik aj pre tvorivú prácu. Pokiaľ teda hodláš vymeniť prostredie homeofficu za inšpiratívny priestor kaviarne, neváhaj to vyskúšať práve v Nooku.
Čo sa mi veľmi páčilo a oceňujem, sú tu organizované rôzne networkingové a jazykové stretnutia.
Ponuka v menu je skutočne široká. Okrem polievky dňa a hlavných jedál je tu veľký výber z vínneho listu,  slané snacky, alkoholické a nealkoholické nápoje a čerstvé smoothies.
Ak prídeš ráno, na výber budeš mať zo sladkých a slaných raňajok.
Z teplých nápojov v ponuke nájdeš rôzne druhy káv, horúcu a ľadovú čokoládu a dokonca bezkofeinovú kávu.
Zaujala ma ponuka sypaných bio čajov s mätou a zázvorom. Výber zákuskov v čase keď sme prišli nebol taký, aký by som si predstavovala. Musím ale podotknúť, že to bol neskorší podvečerný čas.

Z ponuky som si vybrala caffe latte. Povedala by som, že káva bola v priemernej kvalite. Chuťovo bolo primeraná, aróma a intenzita mohla byť intenzívnejšia.

Napriek tomu nič, čo by ma vyslovene ohúrilo.  K  nej som si som si vybrala špaldovú čokoládovú sušienku.

Obsluha podľa môjho názoru mohla byť ústretovejšia. Napriek tomu, že podnik bol takmer prázdny, trvalo pomerne dlho, kým nás obslúžili. To isté platilo o procese vybavenia účtu. Celkovo ale kaviareň hodnotím priaznivo a dala by som jej do budúcnosti ďalšiu šancu.