Malebné prostredie Malých Karpát:

V srdci idylického Záhoria sa nachádza Penati Golf Resort, čo je najväčší golfový areál na Slovensku. Tento moderný rezort, situovaný v malebnom prostredí Malých Karpát, sa môže pochváliť nielen nádhernými výhľadmi, ale aj špičkovou kvalitou poskytovaných služieb, čo si vyslúžilo uznanie na európskej úrovni. Aj keď nie sme golfisti, navštívili sme Penati Golf Resort, ktorý sa nachádza na adrese 453, Šajdíkove Humence. Tento golfový rezort je obľúbený vďaka svojej kvalite a polohe v malebnom prostredí. Šajdíkove Humence je obec na Slovensku v okrese Senica, známa svojím krásnym okolím a príjemnou atmosférou, ideálna pre relaxáciu a oddych.

Reštaurácia Al Trivio: Štýlový interiér a exteriér

Reštaurácia Al Trivio ponúka štýlový interiér aj exteriér, ktorý zaručuje príjemnú atmosféru pre každú príležitosť. Interiér reštaurácie je moderný a priestranný s dominantnými drevenými stolmi a pohodlnými stoličkami, ktoré dotvárajú teplú a prívetivú atmosféru. Steny sú ozdobené rôznymi umeniami a modernými dekoráciami, ktoré pridávajú miestu osobitý charakter. Exteriér reštaurácie je rovnako pôsobivý, najmä vďaka svojej polohe pri vode, ktorá pridáva k jedinečnej atmosfére miesta. Terasa ponúka pohodlné sedenie vo forme ratanových stoličiek a pohoviek, kde si môžete vychutnať jedlo alebo nápoj s nádherným výhľadom na priľahlé jazero a okolitú prírodu. Tento výhľad je ideálny pre relaxačné chvíle alebo romantické večere pri západe slnka. Celkovo Al Trivio vytvára ideálne prostredie pre strávenie príjemných chvíľ, kde kvalitné jedlo a krásne prostredie idú ruka v ruke s výbornou obsluhou. Bez ohľadu na to, či si vyberiete interiér alebo exteriér, Al Trivio poskytuje dokonalé zázemie pre nezabudnuteľné gastronomické zážitky.

Klasické a moderné receptúry

Jedálny lístok reštaurácie Al Trivio ponúka bohatý výber pokrmov založený na klasických aj moderných receptúrach, ktoré zaručene uspokoja chuťové bunky každého gurmána. Polievky ponúkajú klasické aj netradičné možnosti vrátane krémovej paradajkovej polievky alebo hovädzieho vývaru. Šaláty sú pripravované z čerstvých surovín. Hlavné jedlá zahŕňajú pestrú paletu vrátane tradičných talianskych cestovín a rizota, ako aj pizze pripravené z najkvalitnejších surovín. Jedálny lístok je doplnený o bohatý výber dezertov vrátane tiramisu a čokoládového fondánu, ako aj rôznych druhov pečiva a koláčov podľa dennej ponuky. Výber je bohatý aj na nápojový lístok, ktorý obsahuje klasické a nové nápoje od osviežujúcich kokteilov po selekciu vín a lokálnych pív. Raňajkové menu reštaurácie Al Trivio ponúka skvelý štart do nového dňa s bohatým výberom jedál. Pre milovníkov klasických raňajok je tu výber miešaných vajíčok, ktoré môžete mať s chlebom alebo s chrumkavým pečivom. Pre tých, ktorí uprednostňujú čerstvé pečivo, je na výber maslový croissant alebo domáce čokoládové müsli s bielym jogurtom a čerstvým ovocím pre ľahší začiatok dňa. Ponuka zahŕňa aj debrecínske párky, čo je ideálne pre hostí, ktorí majú radšej sýtejšie raňajky. Párky sú servírované s horčicou a chrumkavým chlebom. Raňajky sú servírované do neskorých dopoludňajších hodín, čo poskytuje dostatok času na to, aby si hostia vychutnali príjemné ráno bez ponáhľania. Počas našej návštevy golfovej reštaurácie Al Trivio sme si na terase dopriali osviežujúce cappuccino a silné espresso. Káva bola servírovaná v elegantných bielych šálkach zdobených kávovými zrnami a logom spoločnosti Caffè ORO. Spoločnosť Caffè ORO je uznávaná rodinná pražiareň kávy s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa nachádza vo Zvolene na Slovensku. Už takmer 30 rokov praží a mieša kávu s cieľom dodávať na trh výnimočné zmesi, ktoré sú definované vášňou, rodinným zázemím a odbornými znalosťami. Sedenie na pohodlných ratanových stoličkách pri stolíkoch umožňovalo vychutnať si nielen kávu, ale aj krásu pokojnej vodnej hladiny a zelené okolie. Tento výhľad a kvalitná káva doplnili relaxačnú atmosféru, ktorá je pre golfovú reštauráciu Al Trivio typická.

Adresa: 453, 906 07 Šajdíkove Humence-Senica

Al Trivio hodnotím: personál = 1, káva = 1, prostredie = 1

Al Trivio celkovo hodnotím známkou: 1

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=golf+%C5%A1ajdilov&sca_esv=8276d79fd9a4c5db&sca_upv=1&ei=ssdNZpGVEoCL9u8PjIC_mAY&udm=&ved=0ahUKEwiRtoGjhaGGAxWAhf0HHQzAD2MQ4dUDCBA&uact=5&oq=golf+%C5%A1ajdilov&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiDmdvbGYgxaFhamRpbG92Mg0QLhiABBjHARgNGK8BMggQABgIGA0YHjIIEAAYgAQYogQyCBAAGIAEGKIEMggQABiABBiiBDIcEC4YgAQYxwEYDRivARiXBRjcBBjeBBjgBNgBAkiRTVDBHFjPR3ADeAGQAQOYAbQCoAGtEaoBCDYuMTEuMC4xuAEDyAEA-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&sclient=gws-wiz-serp