Keďže som matkou dvoch detí, oddych v kaviarni so šálkou lahodnej voňavej   kávy a chvíľka nič nerobenia, zatiaľ čo sa moje dve ratolesti nerušene hrajú je pre mňa viac ako balzam pre dušu a vytrhnutie z dennej rutiny mi vždy dobre padne.

Mojou obľúbenou kaviarňou je Park oddychu Inspiro, ktorý už akosi prekročil mantinely kaviarne a  stal sa niečím ako komunitným oddychovým centrom, miestom kde sa stretávajú rodiny s deťmi, pričom dospelí si vychutnávajú svoju šálku kávy a deti využívajú priestory veľkého detského kútika, outdooroveho ihriska alebo miestnosť s guličkami. Nachádza sa v Ivanke pri Dunaji, mimo obytnej zóny za železničnou stanicou.

Kaviareň je celkovo priestranná, disponuje pohodlnými gaučmi s veľkými farebnými vankúšmi čo vo mne navodzuje pocit pohody a uvolnenia.

V kaviarni mysleli aj na tých najmenších, pri stoloch nájdete pohodlné detské kresielka a k zapožičaniu je aj detská stolička na kŕmenie. Personál Vám s radosťou ohreje vodu na prípravu kojeneckého mliečka, či prvého príkrmu.

V lete si rada vychutnám svoju šálku kávy na zelenej terase, ktorá je situovaná v záhrade plnej byliniek s výhľadom na nápadité detské ihrisko so zaujímavými prvkami.

V ponuke kaviarne okrem kávy nájdete širokú paletu domácich koláčov neskutočnej chuti, takmer nikdy s deťmi neodoláme.

Taktiež tu nájdete vždy čerstvé domáce limonády, obrovské špaldové sladké a slané palacinky, tie najchrumkavejšie toasty na svete, ktoré moje deti priam milujú, úžasný nivový šalát, plnené tortily a   wrapy..

Čo sa týka kávy mojou TOPkou ako správneho megalomana je Dou­blechino a síce Cappuchino obrovských rozmerov servírované s malým krémešom a pohárom vody. Veľmi rada si ho objednávam, hlavne keď si s priateľmi naplánujeme priateľské raňajšie posedenie. Či už ide o kávu, dezerty alebo ľahké jedlá, oceňujem nápadité servírovanie, ktoré má šmrnc. V prípade sladkých dezertov v kaviarni nešetria ovocím všetkého druhu a bylinkmi, slané jedlá sú doplnené vždy čerstvou zeleninou. Kaviareň na mňa pôsobí dojmom, že majitelia si potrpia na tie najmenšie detaily a spokojný zákazník je pre ním kľúčom k úspechu.

Ceny hodnotím ako štandardné, nie príliš vysoké, nie príliš nízke.

Personál je veľmi milý, ochotný a ústretový, jediným nedostatkom niekedy býva dlhší čas čakania na objednávku, keďže v tejto kaviarni je neustále plno. Personál sa však snaží odľahčiť čakajúcich zákazníkov dobrou náladou a ospravedlnením sa za dlhšiu dobu čakania na objednávku.

Za mňa však klady prevyšujú zápory a preto túto kaviareň odporúčam najmä pre rodiny s deťmi.

 

 

https://www.google.sk/maps/place/Park+oddychu+INSPIRO/@48.1953319,17.2581632,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x476c8569252189c3:0x8864c2d962395654!8m2!3d48.1953319!4d17.2603519?hl=sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokJADRAN CAFÉ VO ZVOLENE
Ďalší článokMlsná Ema Pezinok