Dnes by som vás rada zobrala na moje nové obľúbené miesto. Zobrala by som vás rada do kaviarne, ktorá sa volá Jadran Café. Nachádza sa priamo na námestí, len treba hľadať, aby ste ju neminuli – keďže vonku je množstvo iných kaviarní. Môžete si aj tu sadnúť vonku, priamo na námestie alebo vo vnútri, kde máte svoj menší pokoj. Je to iba na vás! A aká teda táto kaviareň je? Tak to už nižšie v článku…

Prostredie kaviarne je dosť hlučné. Nebudeme si klamať. Je to na námestí, tak nebude tam večne pokoj. Ale nie je to nič extra, čo sa nedá zvládnuť. Sadnúť si môžete teda na terasu alebo priamo do vnútra kaviarne. Terasa je moderne zariadená a pripadáte si ako na záhrade. Vo vnútri je kaviareň tiež veľmi moderne a útulne zariadená. Nachádzajú sa tam mäkké, pohodlné gauče. Je to celkom malá kaviareň, no je tam dosť sedenia. Môžete tam pokojne ísť aj väčšia partia a nie iba vo dvojici. Vzadu sa totiž nachádzajú kútiky s gaučami, kde máte aj svoje súkromie. Pre deti tu nie je nič. A WCka sa nachádzajú tiež v zadnej časti kaviarne.

Obsluha v kaviarni je veľmi milá. Každá slečna má na starosti niečo iné, takže im to netrvá večnosť a všetko stíhajú. Tá, ktorá nás priamo obsluhovala, bola veľmi milá. Poradila nám. Nič nedoplietla, takže super. A potom ďalšia nám dávala zmrzlinu. Tak tá bola tiež veľmi milá. Takže obsluha super práca! Nečakali sme na objednávku ani moc dlho.

Ponuka v kaviarni je dosť veľká. Máte na výber koláčiky, ktoré vyzerajú naozaj parádne. Rovnako tak sú stále čerstvé, keďže ich dopĺňajú pravidelne a nie sú všetky vo výklade. Samy sme to videli. Môžete si dať alko či nealko. Rovnako tak aj čo sa týka káv, máte na výber niekoľko druhov. My sme si dali tureckú kávu. Potrebovali sme vážne prebrať! Môžete si dať aj zmrzlinu.

Ceny v kaviarni nie sú vôbec drahé a ani predražené. Káva nás vyšla na približne 2 eurá. Dostali ste k tomu cukor, vodu a aj keksík.

Káva bola výborná. Naozaj nás prebrala. Bola dosť silná, čo sme chceli, preto turek. Bolo to parádne! A dievčatám sa podarila.

Celkové hodnotenie kaviarne je veľmi kladné. To môžete vedieť z mojich slov. Ak by som mala hodnotiť teda ako v škole, tak káva jednotka. Prostredie a obsluha jednotka s hviezdičkou. Naozaj ma potešili. A ponuka je na jednotku. Páči sa mi to, že máte aj koláčiky, aj zmrzlinu. Zmrzlina sa platí zvlášť a má ju na starosti aj ďalšia slečna. Naozaj to tam frčí. Takže ja som z toho celého veľmi nadšená a môžem vám túto kaviareň iba odporučiť. Určite ju navštívte! Podľa mňa neoľutujete, lebo nemáte čo. Naozaj to tam frčalo. Nečakali sme dlho ani na objednávku, približne 5 minút a došli nám veci. Rovnako tak aj koláčiky boli chuťovo výborné. Nemám čo vytknúť.

 

Google maps:

https://www.google.com/maps/place/Jadran+Caffe/@48.5755383,19.1245777,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x471537f98640765d:0x4b304ea91b899ac8!8m2!3d48.5755348!4d19.1267664