Trend doby plastovej sa pomaly, ale iste stáva minulosťou. Konečne si malé i veľké firmy uvedomujú ekologické problémy a snažia sa s nimi bojovať. Nenechajte vašu firmu za týmto trendom zaostávať a vymeňte svoje plastové reklamné tašky za papierové. Budete nielen kráčať s dobou, ale taktiež spravíte veľký krok k ochrane životného prostredia.

Preč s plastovými taškami!

Plastové tašky sa začali vyrábať okolo roku 1960. Mali byť lacným a efektívnym spôsobom prepravy nákupu alebo zabalenia tovaru. Ich vynálezcovia si mysleli, že týmto spôsobom nahradia papierové tašky a ochránia lesy. Postupne sa však plastové tašky stali záhubou našej planéty. Znečistili rieky, moria i celé oceány po celom svete. A dokonca sa dostávajú aj na náš tanier prostredníctvom mikročastíc z plastov, ktoré zamorili mnohé potraviny. Tieto dopady na celé ľudstvo nikto netušil a neočakával. Veď plastové tašky mali slúžiť na viacnásobné použitie. Počas prvých rokov po ich vynájdení tomu tak aj bolo. Plastové tašky boli vzácnosťou a využívali sa do tej doby pokiaľ sa neroztrhali. Neskôr sa však stali jednorazovou záležitosťou a vecou, ktorú obchodné reťazce rozdávali na počkanie ku každému nákupu. Samozrejme, že takúto tašku, ktorú dostaneme zadarmo, si nevážime a po použití ju hádžeme do koša. Vyhodené plastové tašky sa dajú len veľmi ťažko recyklovať a na skládke sa rozkladajú stovky rokov.

Ekologické papierové tašky pre vašu firmu

Nadišiel ten správny čas vymeniť plastové tašky za papierové. Papierové tašky sú skvelou ideou pre balenie vašich firemných gadgetov. S reklamnou papierovou taškou spropagujete svoju firmu jedinečným a moderným spôsobom. Neuspejú ani vaši odporcovia argumentom o výrube miliónov stromov. Papierové tašky sa vyrábajú z obnoviteľných zdrojov, dajú sa recyklovať a dokonca aj kompostovať. Oproti plastovým taškám majú ďalšie výhody. Prvou z nich je trendový dizajn. Papierové tašky s reklamnou potlačou vyzerajú nielen moderne, ale taktiež dostanú vašu firmu či výrobok do povedomia širokej masy potenciálnych klientov. Využite tento spôsob reklamy, ktorá bude neustále na očiach. Ďalšou výhodou papierových tašiek je ich cenová dostupnosť. Papierové tašky vyzerajú luxusne a spravia veľa muziky za málo peňazí. Za minimálne náklady tak získate maximálnu prezentáciu. Bojíte sa o životnosť papierových tašiek? Už dávno neplatí, že sa roztrhajú po jednom použití. Majú dostatočnú nosnosť na to, aby uniesli všetky vaše firemné gadgety. Neváhajte a zverte sa do rúk profesionálom. Jedine s firmou Justprint.sk nezapadnete do priemeru, ale sa zviditeľníte vďaka kvalitným papierovým taškám s reklamnou potlačou.

Zverte výrobu papierových tašiek do správnych rúk

Na internetových stránkach obchodu justprint.sk si môžete vybrať papierové tašky s možnosťou zliav až do 30 % a dopravou zadarmo. Justprint.sk neprekvapí žiadna vaša požiadavka na formát. Na výber máte reklamné papierové tašky s rôznou výškou i šírkou, dokonca formát na vínové fľaše. Vďaka 12 farebným prevedeniam šnúrok na uchopenie dosiahnete ich kompatibilitu s reklamnou potlačou. Kvalitný matný kriedový papier a zosilnené dno tašiek nemajú problém odniesť žiadny firemný propagačný materiál. Jedinečný výsledný dizajn je dosiahnutý pomocou vrchnej lesklej alebo matnej fólie. Papierové tašky od Justprint.sk sú vždy správnou voľbou na zabalenie firemných darčekov a materiálov.