Kupovať darček pre pánov je tvrdý oriešok. O to tvrdší je, keď ide o kamaráta alebo len známeho, ktorý vás pozval na oslavu. Samozrejme, že dobrý alkohol takmer vždy vyrieši trápenie s hľadaním darčeka. Lenže tých fľašiek alkoholu dostane oslávenec tucty a vaša medzi nimi zanikne. Nemáte ideu na darček pre muža? Darujte ideabox.

Nepoznáte ideaboxy? Chyba!

Vy ešte nepoznáte ideaboxy? Chyba! Ideabox je drevená debna s páčidlom, ktorá obsahuje darčeky podľa vášho výberu. S ideaboxmi budete mať o darčeky pre pánov postarané na roky dopredu. Každý ideabox je totiž originálny a každý skrýva iné tajomstvo. Ak sa vám žiadny obsah boxu nebude pozdávať, kúpte prázdny a naplňte ho predmetmi podľa vašich požiadaviek. Veď vy sami najlepšie viete, čo má oslávenec rád a po čom túži.

Všetko v živote si treba zaslúžiť

V čom spočíva obľúbenosť ideaboxov? Ide vlastne o darček dva v jednom. Nielenže obdarovaný netuší, čo je vo vnútri debny, ale zároveň musí o obsah boxu trochu zabojovať. Darčeková debna s páčidlom sa na oslave stane hlavným bodom programu. Pri jej otváraní sa zaručene zabavia oslávenec i všetci hostia. K otváraniu debny si pripravte doplnkové úlohy, napríklad po každom vytiahnutom klinci vypijete štamprlík. Obsah ideaboxu je už len povestnou čerešničkou na torte, ktorú môžete ochutnať po otvorení debny.

Čo všetko obsahujú debny s páčidlom

Výber obsahu ideaboxu je vo vašich rukách. Obľubuje oslávenec vínko? Debna s vínom Slovenský Tokaj bude to pravé pre jeho chuťové poháriky. Alebo je pán skôr milovníkom klasiky? Poteší ho debna s pivom. V debnách s páčidlom sú ukryté i iné obľúbené fľaše alkoholu ako slivovica, rum, vodka, rôzne druhy likérov, Tatranský čaj alebo whisky. Dokonalosť tohto darčeka podčiarkuje to, že okrem alkoholu sú v debne pribalené slané pochutiny. Chutné slané snacky sa s fľaškou dokonale dopĺňajú a na oslave prídu vhod. Debnu je možné ozdobiť nápisom, želaním alebo textom podľa vlastného výberu. Po vypáčení poslúži ako praktická debna na úschovu maličkostí a bude obdarovanému vždy pripomínať váš milý darček.

Pre koho sú ideaboxy ideálnym darčekom

Ideaboxy sú kreatívnym darčekom, ktorý môžete venovať k narodeninám, výročiu alebo dosiahnutiu životnej méty svojmu partnerovi, priateľovi, otcovi i starému otcovi. Nielen páni ocenia vtipne zabalenú fľašku alkoholu. Debna s páčidlom iste neurazí ani dámy, ktoré majú radi zábavu a vedia oceniť netradičné balenie darčeka. Darujte ideabox a na váš darček oslávenec nikdy nezabudne.