Prvého marca otvorená, novotou dýchajúca kaviareň s názvom Family café vyrástla na sídlisku Šípok, Partizánske. Nachádza sa pri nákupnom centre, hneď pred kaviarňou je veľké parkovisko, čiže o auto sa báť nemusíte. J

Vo vnútri Vás hneď očarí vôňa kávy, konkrétne Illy, čo je naozaj výborná voľba. Ja ako milovníčka kávy naozaj oceňujem výber značky. Na výber je z rôznych druhov káv, ristretto, espresso, lungo, cappucino atď. Okrem kávičky si môžete pochutiť aj na pravej belgickej čokoláde, limonádach, či mega super dobrých zákuskoch. Od cheesecakov až po iné mňamkové torty, ktoré sú vždy čerstvé, nie rozmrazené, ako v iných kaviarňach či reštauráciách. A to teda ja veľmi oceňujem!

Priestorovo je to tu taktiež veľmi pekne riešené, priestranná miestnosť so stolmi, plus obrovská výhoda je určite detský kútik. Ten je akoby samostatnou miestnosťou, oddelená je presklenými dverami, čiže na detičky si úplne v pohode dovidíte pri pití dobrej kávy a kecaní s kamoškou.

Túto rodinnú kaviareň, čo nesie aj jej názov, určite vrelo odporúčam. Okrem skvelej kávičky je to tiež príjemné miesto, odkiaľ je možné si skočiť aj na malé nákupy, keďže hneď vedľa sa nachádza malé nákupné stredisko a tiež potraviny.

 

 

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNa kávu do Epicure v Nitre
Ďalší článokkaviareň Kafec v Brne