Talianska reštaurácia Modena sa nachádza v Partizánskom, konkrétne v Malých Bieliciach, pri hlavnej ceste, smerom na Topoľčany. Túto reštauráciu s priateľom veľmi obľubujeme, čašníčky sú veľmi milé, podnik je pekne zariadený, cenovo to tiež nie je prehnané a čo je najlepšie – ich cestoviny. Sú domáce a to poznať. No jedno veľké mňam!

Vždy, keď si objednávam jedlo z tejto reštiky, už pri objednávaní sa neviem dočkať.

„Naše“ cestoviny Amatriciana, so slaninkou a rajčinami, to je ono. Naše, pretože z desiatich objednávok je osem na tieto cestoviny. Okrem iného, robia tu tiež perfektnú pizzu, veľmi sa podobá tej pravej talianskej. A tiež musím pochváliť ich palacinky, ktoré nie sú z prášku, ako inde a majú vždy dosť náplne, nie sú suché.

Robia si tu tiež domáce Tiramisu do pohárov, ktoré je taktiež veľmi chutné.

V tejto reštaurácii tiež robia denné menu. Vždy je na výber z dvoch polievok, z troch jedál a pizze. Čiže príde si na svoje určite každý. Za dve menu tu nenecháte viac ako 11-12 eur. A po dobrom obede sa hodí aj dobrá káva. J Tá je tiež jedna z tých lepších, značka Café Reserva.

Takže z mojej strany, určite odporúčam. Ako vyššie spomínam, aj obsluha je veľmi fajn, baby sú milé a vždy sa snažia vyhovieť požiadavkám zákazníka. Kto bude mať cestu okolo, určite neoľutuje návštevu tohto miesta.