Poznajte Brusno:

V srdci Slovenska, obklopené zelenými kopcami, leží malebné kúpeľné mestečko Brusno. Miesto, ktoré svojou idylickou atmosférou osloví každého návštevníka. V tomto meste sme našli Kaviareň u Regrútov. Kaviareň sa nachádza na adrese Železničná 104. V tejto peknej a útulnej kaviarničke sme si vypili šálku lahodného cappuccina.

Interiér plný štýlu a pohodlia

Kaviareň u Regrútov má príjemný interiér, ktorý kombinuje moderné a vintage prvky. Nájdete tu pohodlné koženkové sedačky v tlmenej sivej farbe a drevené stoličky, ktoré pridávajú teplý a domácky pocit. Steny sú čiastočne obložené bielym dreveným obkladom, ktorý kontrastuje s pôsobivými tehlovými časťami dodávajúcim priestoru rustikálny nádych. Vo výzdobe prevládajú prírodné tóny so zelenými akcentmi vo forme rastlín a textílií, ako aj vintage dekorácie a nástenné hodiny, ktoré podčiarkujú osobitý charakter kaviarne. Letná terasa Kaviarne u Regrútov je príjemným miestom na relax v teplejšom období roka. Je vybavená pohodlným ratanovým sedením a veľkými slnečníkmi s logom kávy, ktoré poskytujú tieň a ochranu pred slnkom. Priestor je oživený zeleňou a farebnými rastlinami, ktoré dodávajú atmosfére príjemný prírodný element. K tomu všetkému, terasa má aj bonus pre rodiny s deťmi – vedľa sedenia sa nachádza detské ihrisko, kde sa môžu deti bezpečne hrať na hojdačkách, zatiaľ čo dospelí si môžu vychutnávať svoje nápoje a občerstvenie.

Široká ponuka nápojov

V Kaviarni u Regrútov si môžete vybrať z pestrého výberu nápojov, ktoré uspokoja každého milovníka kávy, či už preferujete klasické espresso, bohaté cappuccino či lahodné latte s arómou. Ponúkajú tiež špeciálne variácie ako alžírsku kávu či bavorskú kávu. Ak ste milovníkom čajov, môžete si dopriať čerstvý mätový čaj alebo sa zahriať horúcou čokoládou. Nealkoholické nápoje zahŕňajú klasiku ako sýtené nápoje a džúsy. Pre tých, ktorí uprednostňujú niečo s alkoholom, je tu výber pív, radlerov a dokonca aj vinárska sekcia s bielym a červeným vínom, vrátane prosecca. Celková atmosféra ponuky vás pozýva a ponúka niečo pre každú náladu a príležitosť. Vybrali sme si cappuccino, ktoré bolo podávané v štýlovej tmavomodrej keramickej šálke s tanierikom doplnené o sklenenú pohárik s vodou na zjemnenie chuti po vypití kávy. Cappuccino chutilo bohato a krémovo, s dokonale napeneným mliekom, robustnou kávovou chuťou a akurát vyváženou sladkou penou na povrchu. Servírovanie bolo jednoduché, ale elegantné a dodalo k celkovej skúsenosti príjemný dotyk.

Brusno: Viac než len kúpele

Po skvelej kávovej prestávke v Kaviarni u Regrútov sme smerovali k miestnym kúpeľom, aby sme si dopriali ďalší relax. Brusno ako kúpeľné mesto ponúka návštevníkom nielen prírodné krásy a pohodu, ale aj možnosť regenerácie a odpočinku. Kaviareň u Regrútov, s jej uvoľneným prostredím a príjemnou obsluhou, je ideálnym miestom pre každého, kto hľadá chvíľku pokoja v rušnom svete. Nech už ste na ceste za kultúrou, prírodou alebo len za šálkou vynikajúcej kávy, toto miesto vás určite nesklame. Pozývame vás, aby ste sa sami presvedčili o pohostinnosti a čare, ktoré Brusno a Kaviareň u Regrútov ponúkajú.

Adresa: Železničná 104, 976 62 Brusno

Otváracie hodiny sú nasledovné: Po: 12 – 22, Ut – Štv: 10 – 22, Pia – So: 10 – 23, Ne: 10 – 21

Kaviareň u Regrútov hodnotím: personál = 1-, káva = 1-, prostredie = 1-

Kaviareň u Regrútov celkovo hodnotím známkou: 1-

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=Kaviare%C5%88+u+Regr%C3%BAtov+v+Brusne&oq=Kaviare%C5%88+u+Regr%C3%BAtov+v+Brusne&aqs=chrome..69i57j33i160l2.1430j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8