Priznám sa. Som v Nitre už nejaký ten piatok na škole, ale v tejto kaviarni som bola prvýkrát. Vďaka mojej spolubývajúcej. A som rada! Objavila som ďalšie útulné, no milé miesto. A veľmi zaujímavé miesto. Áno, je tam aj obchod, no aj kaviareň. Ja som sa snažila nafotiť priestory, ale stále niekto behal a nedalo sa mi to, takže vznikli aspoň tieto fotky. V okolí asi nezaparkujete, no ak ste študenti alebo priamo z Nitry či iba ste návštevníci a idete peši, tak odporúčam! A čo sa nám páčilo? Tak to už dole v článku…

Prostredie kaviarne bolo geniálne. Veľmi sa mi tam páčilo. Bolo to moderné, farebné, polepené a to ja môžem. Čo si budeme hovoriť. To je presne ten môj štýl. A to teda som rada, že to teraz takto vyšlo, že som našla toto miesto. Sem budem chodiť pravidelne. Sľubujem! Tak sa mi tam páčilo. Mali moderné aj stoly, gauče. Mohli ste si vybrať aj miestnosť, kde chcete sedieť, takže ste nemuseli hneď pri bare, čo je super. V pozadí púšťali moderné pesničky, ktoré počujete v rádiách. Takže fakt miesto pre mladých. A pritom tu vôbec nebolo veľmi veľa ľudí, až som bola prekvapená. My sme tam  boli samy večer.

Ponuka v kaviarni je bohaté. Mali ste na výber alko či nealko a rovnako tak samozrejme aj naše milované kávy. Tu ste mali na výber aj rôzne ďalšie varianty, nie iba základné. Dokonca tam aj varia, takže môžete si dať aj niečo malé podzub.

Káva bola výborná. My sme si dali capuccino a latte. Taká klasika, keďže sme chceli vyskúšať niečo nové a tu sa veľmi veľa ukáže. Obidve kávy boli výborné. Takže neľutujem výber. Dokonca tá lyžička stála v tom lattečku. Takže palec hore.

Ceny boli priemerné. Nejako neboli ani predražené. Naozaj taká klasika, veď môžete to vidieť aj samy na tom cenníku. Zmestíte sa pohode do 2 euro. A to sa pri živote študenta oplatí.

Obsluha bola veľmi milá a netrvala jej dlho ani objednávka. Takže super. Bola to taká mladá slečna, ktorá sa fakt snažila a usmievala sa na nás, čo je také netypické už niekedy. Ale išla z toho miesta taká pozitívna atmosféra, takže ja som bola spokojná.

Celkové hodnotenie tejto kaviarne nie je vôbec zlé. Práve naopak. Je veľmi kladné, takže poďme postupne na to. Opäť rovnako ako v škole. Takže jednotka je najlepšie a päťka je najhoršie. Obsluha, prostredie, dávam jednotku, keďže tu sa mi skutočne páčilo. Káva mi extra chutila, takže tiež jednotka, ale dokonca s hviezdičku. Ku káve sme dostali aj vodu, cukor. Klasika Ceny sú priemerné, taký štandard. Takže ja všetko hodnotím celkom klasicky kladne, ale keď ja navštevujem miesta, ktoré na mňa dobre pôsobia. Ja som schopná sa otočiť aj medzi dvermi, že tu teda nebudem. A ako to máte vy? Určite dajte vedieť ak ste tu boli a podeľte sa o skúsenosť! Za mňa ale hovorím veľké áno a odporúčam so všetkými desiatimi prstami. Pôjdete tam?

 

 

Google maps:

https://www.google.sk/maps/place/Kaviare%C5%88+Textilka/@48.3144758,18.0895071,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x476b3f5b03345bc3:0x57e8cfb740131dcf!8m2!3d48.3144723!4d18.0916957