Dnes vás zoberiem na veľmi krásne miesto. Hneď keď som toto miesto objavila, tak som sa do neho zamilovala. A to nepreháňam! A kde vás beriem? Aspoň takto prostredníctvom slov a opisu či fotiek vám zoberiem do Partizánskeho, konkrétne do kaviarne Loft.

Kaviareň Loft sa nachádza v menšom meste s názvom Partizánske, čo je okresné mesto. Je celkom malé, no nachádza sa tam aj vysoká škola, takže je celkom rušné. Partizánske je bohaté na kaviarne a my sa dnes spolu pozrieme do jednej z nich.

Kaviareň Loft sa nachádza pri železničnej stanici na prvom poschodí PERONU. Navigujú vás značky a hlavne kaviareň vidíte aj z námestia. Dostanete sa tam veľmi ľahko. Ak by ste prišli vlakom, tak vám stačí vyjsť len pred stanicu a ísť do ľavej strany a následne rovno a už zbadáte značky. Je tam aj zastávka MHD. Ak by ste prišli autom, tak oproti je aj parkovisko, keďže blízko sa nachádza aj námestie a iné inštitúcie. Do kaviarne sa dostane hore schodmi na prvé poschodie.

Kaviareň má krásne prostredie, keďže je obohatená aj o terasu, ktorá je ale krytá, takže sa tam v zime kúri, v lete otvoria okná. Terasa nie je iba pre fajčiarov. Majú zvlášť aj miesto pre fajčiarov v zadnej časti kaviarne. Veľmi priestorná miestnosť. Rovnako tak nábytok v celej kaviarni je veľmi moderný. V zime na terasu dávajú aj deky. Je tam telka, vždy púšťajú Očko, takže sú tam hity.

Personál je veľmi milý. Snaží sa pomôcť, ak ste si nevybrali, tak vám radi aj pomôžu. Väčšinou sú to mladí ľudia do 30tky. Čo je super! Celá kaviareň ale nie je len pre mladých. Aspoň tam omladnete. Budete sa tam isto cítiť ako doma.

V ponuke je kopa super vecí. Od koláčikov, cez torty. Rovnako tak nájdete aj nejaké slané veci. Čo sa týka priamo kávy, tak to máte na výber veľmi veľa možností. Pokojne si môžete dať aj ochutené latte, klasické latte alebo expreso. Ak by ste chceli niečo zvláštne, tak aj tak majú niečo aj pre vás, lebo sa naozaj snažia! A na výber je viac ako z 15 kávičiek. Ak by ste tam boli s deťmi, tak majú aj čaje, džúsy či limonádu. Nemajú detský kútik.

Celá kaviareň na mňa pôsobila veľmi milo a ja som bola veľmi spokojná. Sem sa chodím vždy učiť. Ani raz sa mi nestalo, že by som na obsluhu čakala viac ako 8 minút. Dajú vám čas na výber, potom vás sa snažia obslúžiť alebo vám aj poradia. Prostredie je tiež veľmi dobré.

Ja som si pri mojej poslednej návšteve dala latte machiato. Dostala som k tomu vodu, škoricu a keksík. Káva bola veľmi dobrá. Bola fakt silná a to sa mi páčilo. NA TO, AKÝ MLADÝ KOLEKTÍV TO ROBÍ, TAK SUPER.

Ak by som mala teda hodnotiť, tak kaviareň u mňa určite má plný počet bodov, teda absolútna jednotka s hviezdičkou. Personál u mňa má tiež jednotku a káva bola tak na dvojku, lebo poznám jednu kaviareň kde sú o chlp lepší. Ale to nemení nič na tom, že aj toto bolo výborné!

 

LINK na google maps: https://www.google.com/maps/place/Loft+Club+Caffe/@48.6267685,18.3697183,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4714cea5b329c37b:0x9dee0286a652507e!8m2!3d48.626765!4d18.371907

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKAVIAREŇ CAFFETTINO
Ďalší článokAdmiral Café Poprad