Kaviareň Caffettino sa nachádza v Prievidzi na Bojnickej ceste, ktorá je fakt hlavná cesta, takže veľmi opatrne. Pri kaviarni sa nachádza ja malé parkovisko, no nie viac ako dve autá. Dá sa stáť jedine na uličkách, takže na to sa treba psychicky pripraviť.

Kaviareň inak pôsobí veľmi útulne a milo. Je to maličký priestor. Vnútri je len pár stolov a všetko je zariadené v štýle dreva a také tie hipster kaviarne. Novinkou je to, že vonku sa nachádza ja terasa, ktorá je krytá. Je to novinka tohto roku, ak nie len pár mesiacov. Tam sa nachádzajú aj deky, keby ste chceli pre lepší pocit, ale je tam veľmi príjemne a teplo. Kaviareň je otvorená do 20:00. Vnútri je veľmi príjemná atmosféra. Keďže tam nie sú okná, tak sú nakreslené a vyzerá to fakt dobre! Dokonca aj WC je v taktom štýle.

Personál je veľmi mladý, milý. Obslúžia vás buď sympatické baby, ktoré vám radi aj poradia alebo aj veľmi sympatický pán. My sme si s kamarátkou nevedeli  vybrať, tak nám navrhli čo by si dali oni a vôbec to nebol štýl, že navrhnem niečo najdrahšie, čo máme v ponuke. Boli naozaj veľmi milé a stále usmiate. Bolo vidieť, že ich to fakt baví a to nepreháňam. Má to super atmosféru, priam až takú rodinnú by som povedala. Detský kútik nemajú. Majú tam krásne dekorácie, kvetiny. Mne sa tam veľmi páči a rada sa tam aj vraciam už pravidelne.

Ponuka kaviarne je tiež veľmi bohatá. Môžete si dať super zdravé koláčiky alebo aj také tie hriešne, ktoré potešia viac, no predsa len sú sladšie. Tiež si môžete dať čerstvú šťavu z ovocia. Rovnako tak samozrejme aj kávy. Kávy majú na výber z niekoľkých druhov. Tiež si môžete dať aj slané pod zub.

 

 

 

 

My sme si dali čaj, kávu a šťavu. Čaj a šťavu môžete vidieť na fotke, no kávu som zabudla cvaknúť. Ako môžete vidieť, tak sú to veľkí výmyselníci. Pri čaji môžete vidieť presýpacia hodiny, ktoré sú rozdelené podľa farieb a času. Biela farba je 5 minút, 3 minúty je ružová a tá hnedá sú 4 minúty. A vlastne sledujete iba toto a dovtedy sa vám čaj vyluhuje. Parádny výmysel –dáte si super čaj a ešte vás aj zabavia. Šťava bola výborná. Tá šťava stojí 20 eurá dva deci a čaj stál okolo euro dvadsať. Čo sú super ceny. Kávy sú na tom rovnako. Keď sa pozrieme na to, že kaviareň je priam v centre, na frekventovanej ulici, človek by čakal iné pálky za kávičku. Som rada, že som našla super, lacnú kaviareň.

Ak by som teda mala opäť hodnotiť, tak celá kaviareň na mňa pôsobila veľmi dobre, príjemne. Ako jediné mínus vidím to, že býva často fakt plná, takže nie vždy sa tam dostane, čo je aj z toho dôvodu, že nie je zrovna najväčšia. Každopádne, personál má u mňa jednotku. Nikdy som nevidela ľudí, ktorých by viac bavila ich práca. Samotná kaviareň tak tej dávam dvojku, práve kvôli kapacite, ale snažia sa a pridávajú – aj tú terasu a podobne. Káva a celkovo ponuka u mňa má jednotku. Tak čo, nahnadila som vás?

 

Google maps: https://www.google.com/maps/place/CAFFETTINO/@48.7740939,18.6111456,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4714dceede72998f:0x82cc8ac0acaa179f!8m2!3d48.7740904!4d18.6133343