Aktivity pre rodiny s deťmi:

Hotel Hubert sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier, konkrétne na adrese Pod Poliankou 302 v Gerlachove. Tento štvorhviezdičkový hotel je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí túžia po úniku do prírody a hľadajú kombináciu pohodlia, relaxu a aktívneho oddychu. Ponúka širokú škálu služieb a aktivít pre svojich hostí. Medzi ne patrí komfortné ubytovanie v izbách a apartmánoch zariadených s dôrazom na pohodlie a estetiku, relaxačné procedúry a wellness centrum pre regeneráciu tela i mysle, ako aj rôzne rodinné aktivity. Hotel Hubert je mimoriadne vhodný pre rodiny s deťmi. Súčasťou areálu je aj mini zoo, kde nás očarila krásna lama, ale aj ďalšie zvieratá, ktoré potešia najmä tých najmenších. Okrem toho sa v areáli nachádza jazierko, ktoré prispieva k celkovej pokojnej atmosfére a veľké detské ihrisko, kde sa deti môžu bezpečne hrať a zabávať.

Atmosféra hotela

Už pri príchode nás okúzlil jeho exteriér. Hotel je obklopený nádhernou prírodou, ktorá poskytuje pokoj. Vonkajšia terasa kaviarne je vybavená pohodlným ratanovým nábytkom a modernými ohrievačmi. Je ideálnym miestom na posedenie a vychutnanie si čerstvého horského vzduchu. Okolie hotela je starostlivo upravené s rozkvitnutými záhradami a zeleňou, ktorá dodáva miestu romantický nádych. Interiér hotela je rovnako pôsobivý. Vstupná hala je priestranná a svetlá s veľkými oknami, ktoré vpúšťajú množstvo prirodzeného svetla. Všade dominujú prírodné materiály a elegantný nábytok, ktoré vytvárajú príjemnú a útulnú atmosféru. Spoločné priestory sú vkusne zariadené a ponúkajú komfortné sedenie, kde si hostia môžu oddýchnuť a relaxovať.

Gastronomický zážitok

Reštaurácia hotela ponúka široký výber jedál a nápojov, ktoré uspokoja aj najnáročnejších gurmánov. Tradičné jedlá sú pripravené z čerstvých miestnych surovín a ponúkajú autentické chute regiónu. V jedálnom lístku nájdete polievky, hlavné jedlá, jedlá pre deti, ale aj dezerty. V nápojovom lístku majú rôzne limonády, alkoholické, nealkoholické a kávové nápoje. My sme si v kaviarni dopriali lahodné cappuccino, ktoré bolo skutočným pôžitkom. Káva značky Tonino Lamborghini, ktorú podávajú, je známa svojou vysokou kvalitou a bohatou chuťou. Cappuccino bolo pripravené s dokonalou penou a servírované s balíčkom sušienok, čo pridalo na elegancii a celkovom zážitku. Personál bol taktiež veľmi milý. Návšteva hotela Hubert bola pre nás nezabudnuteľným zážitkom. Tento hotel kombinuje pohodlie, luxus a nádhernú prírodu, čím vytvára ideálne miesto na relaxáciu a oddych pre celú rodinu. Či už hľadáte miesto na romantický únik, rodinnú dovolenku alebo aktívny oddych, hotel Hubert vám ponúkne všetko, čo potrebujete pre dokonalý pobyt.

Adresa: Pod Poliankou 302, 059 42 Gerlachov 

Hotel Hubert hodnotím: personál = 1-, káva = 1, prostredie = 1

Hotel Hubert celkovo hodnotím známkou: 1

Link na Google maps:

https://www.google.com/search?q=hotel+hubert+vysok%C3%A9+tatry&sca_esv=b1c6abd972da8ab0&sca_upv=1&ei=19N3ZpfeCfbti-gP4brduAM&gs_ssp=eJzj4tVP1zc0TDK3MCoqLzAzYLRSNagwMTdONTIxMklMSTRNNLQwtjKosEgzT0m0NEu2NLUwTbNMNvWSysgvSc1RyChNSi0qUSirLM7PPrxSoSSxpKgSALyiGdY&oq=Hotel+Hubert+v&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiDkhvdGVsIEh1YmVydCB2KgIIADIREC4YgAQYxwEYmAUYmQUYrwEyBRAAGIAEMgYQABgWGB4yBhAAGBYYHjIGEAAYFhgeMgYQABgWGB4yBhAAGBYYHjIGEAAYFhgeMgYQABgWGB4yBhAAGBYYHjIgEC4YgAQYxwEYmAUYmQUYrwEYlwUY3AQY3gQY4ATYAQJIiyNQ_ANYsgpwAXgBkAEAmAHkAaAB2QKqAQUwLjEuMbgBAcgBAPgBAZgCBKACpBrCAgoQABiwAxjWBBhHwgINEAAYgAQYsAMYQxiKBcICHxAuGIAEGLADGEMYxwEYmAUYyAMYmQUYigUYrwHYAQHCAiIQLhiABBiwAxhDGMcBGJgFGMgDGJkFGIoFGJ4FGK8B2AEBwgIcEC4YgAQYsAMYQxjHARiYBRjIAxiKBRivAdgBAcICGRAuGIAEGLADGEMYxwEYyAMYigUYrwHYAQHCAgoQABiABBhDGIoFwgIWEC4YgAQYQxjHARiYBRiZBRiKBRivAZgDAIgGAZAGFLoGBggBEAEYCLoGBggCEAEYFJIHCTEuMS4xLjgtMaAHpxk&sclient=gws-wiz-serp