Všetci milovníci boxu a bojových zápasov v ringu si už 27. decembra 2021 prídu na svoje. Tento rok totiž zápasy MMA ukončia vo veľkom známi boxeri a osobnosti šoubiznisu. Rozhodne sa máte na čo tešiť a zápas môžete sledovať aj z pohodlia vášho domova cez živý prenos.

Program Fight Night Challenge bude bohatý na skvelých zápasníkov a zúčastní sa aj známy rapper Patrik Rytmus Vrbovský, ktorý v boxerskom ringu nebude po prvýkrát. Tešiť sa môžete hneď na sedem prestížnych zápasov. Diváci si prídu na svoje už hneď na začiatku, kedy prebehnú dva zápasy, ktoré budú v duchu tzv. postojárskych MMA pravidiel, pričom sú pri boji povolené aj kopy. Nasledujúce štyri zápasy už budú podľa pravidiel profesionálneho boxu, pričom sú okrem kopov zakázané aj údery hlavou či údery pod pás. Végh vs Newton bude hlavným zápasom, ktorý bude na 5 kôl po tri minúty. Všetky ostatné zápasy budú mať 4 kolá.

Vrchol vianočného večera?

Očakávaným zápasom je stretnutie bývalého šampióna Oktagon Výzvy Gábora Borárosa, ktorý je skúseným bojovníkom. Je o niekoľko rokov mladší od svojho súpera, s ktorým sa v zápase stretne – rapper Patrik Rytmus Vrbovský absolvuje svoj druhý ostrý zápas. V prvom sa stretol s českým rapperom Marpom, kedy síce prehral, no vydržal šesť kôl a zanechal dobrý dojem. Ako dopadne tento nastávajúci zápas Rytmus – Boráros? Skončí sa remízou? Skúste si tipnúť aj vy.

Chcete byť aj vy súčasťou zápasu?

Fight Night Challenge sa bude odohrávať v Brne, vy ale môžete sledovať zápasy aj bez priamej účasti. MMA livestream vám umožňuje pripojiť sa na online sledovanie celého podujatia zadarmo. Vychutnajte si sledovanie vášho obľúbeného športu z pohodlia vášho domova v kvalitnom prenose. Využite možnosť byť pri úderoch a víťazstvách či pádov bojovníkov. Bude sa na čo pozerať.