Kaviareň nachádzajúca sa na nábreží pri Oravskej priehrade, kde si človek okrem kávičky môže vychutnať aj nádherný pohľad na okolitú prírodu Námestova. Môžete si vybrať, či chcete sedieť na novootvorenej terase a svoj pohľad upriamovať na krásy Oravy alebo sa rozhodnete skryť vo vnútri kaviarne.

Útulná atmosféra, ktorú dopĺňajú presklené dvere! 

Pri vstupe do Cocktailu zákazníka privíta polička, na ktorej sa nachádzajú knihy. Predná časť je presklená, čo umožňuje krásny pohľad na okolie a taktiež to prispieva k rozjasneniu miestnosti a jej optickému zväčšeniu. Časť stolov sa nachádza v tomto priestore a zákazník sa môže  pohodlne usadiť a dopriať si chutnú kávičku. V strede podniku sa nachádza pultový stôl aj so stoličkami, kde si zákazníci môžu posedieť a spoznať personál podniku. Priestor je vyplnený dvoma vitrínami s vínom, ktoré sú na predaj. Taktiež je tu možnosť kúpiť si cigary alebo cigarety a vychutnať si ich priamo v Cocktail bare.  Na stenách sú umiestnené dve televízne obrazovky, ktoré dopĺňajú priestor tematicky, napríklad počas zimy zobrazujú horiaci plameň. Aj napriek tejto snahe je tu niekedy chladno a k zvýšeniu teploty nepomáhajú ani presklené časti miestnosti. Hudba, ktorú môžete počúvať počas vašej návštevy, je niekedy príliš hlasná a človek sa nemôže sústrediť na konverzáciu, ktorú vedie.

Voňavá kávička a jej intenzívna chuť

Kaviareň sa nachádza na strategickom mieste, počas dňa sa stáva miestom stretnutí rodín a ich deti, miestom obchodných stretnutí alebo stretnutí priateľov. Večer sa to miesto premieňa na miesto plné hudby, zábavy a kokteilov, ktoré sú pripravované personálom. Niekedy sa stane, že počas večerných akcii, ktoré sú usporadúvané majiteľmi podniku, je miesto preplnené a ťažko si tú zákazník nájde miesto na sedenie. Okrem výbornej kávy si tu môžete vybrať kokteil, po ktorom všetky bunky vášho tela  okamžite zatúžia.

Ale vráťme sa teraz ku kávičke, ktorá rozvoniava toto miesto a ak máte potrebu vypiť si kávičku v kľude a osamote odporúčam Vám navštíviť toto miesto doobeda alebo poobede, vtedy tu nájdete hľadaný pokoj, pri ktorom si môžete naplno vychutnať kávu značky Lavazza. Vo svojom repertoári majú na výber sedemnásť druhov kávy, ako napríklad ristretto, espresso, lungo, macchiato, cappuccino, viedenskú kávu  či latté, ktoré je ponúkané v rôznych príchutiach. Espresso je pripravované dôkladne a na ochutenie používajú krémové mlieka, biely kryštálový alebo trstinový cukor. Ku každej objednanej kávičke dostanete keksík, doma vyrobené koláčiky alebo si môžete pochutnať na niečom sladkom ako sú talianske dobroty, cheesecaky, ktoré sú vynikajúcou kombináciou ku kávičke. Milovníci cappuccina ulahodia svojím chuťovým bunkám, ale aj zraku, pretože im je servírované zdobené cappuccino. Pre tých z vás, ktorí nemajú čas na to, aby si sadli a pochutnali na kávičke, pracovníci Cocktail baru pre vás pripravia „Coffee to go.“

Osviežte sa domácou limonádou 

Kreatívna cesta ako sa odlíšiť je vytvorenie niečoho menného, ako napríklad v tomto prípade. Okrem celoročnej ponuky stálych produktov ako kávy, čajov, džúsov, môžete piť nápoj z ponuky zimnej alebo letnej karty, ktoré poskytuje možnosť vybrať si z  nápojov pre vymedzené obdobie. Cez tropické letné dni sa zákazník môžeš osviežiť vynikajúcou domácou limonádou, ktorá je v tomto období populárna a nájdete ju v aktuálnej letnej karte. Osobitnú časť tvoria Fresh nápoje, ktoré sú pripravované z čerstvého ovocia.

Dostali ste chuť na raňajky?

Ak sa rozhodnete v tomto podniku zastaviť ráno, môžete si zakúpiť raňajky, ktoré pozostávajú z čerstvej šťavy, kávy a croissantu. Osobne by som uprednostnila variant raňajok z čerstvého ovocia, keďže ho majú k dispozícii.

Reprezentatívny personál 

Personál kaviarne je komunikatívny, reprezentatívny  a ochotný poradiť pri výbere nápoja alebo kávy. Každý z nich je profesionálom, ktorý dokáže pripraviť kávu, ale aj iný nápoj, o ktorý ho zákazník požiada. Ich prístup k zákazníkom hodnotím pozitívne. Majitelia Cocktail baru vedú aj Cocktail agency a usporadúvajú akcie, kde zamestnanci, ale aj majitelia predvádzajú svoje schopnosti barmana.

Link :  http://namestovo.info/cocktail-bar/