Charisma Caffe Bar v Krupine je obyčajná, jednoduchá kaviarnička v malom okresnom mestečku. Vonkajším vzhľadom veľmi nepriťahuje, ale pravdepodobne je v meste jediná. Priestory, kde sme sa pred rokom zastavili na kávu, sú dnes už ponúkané na prenájom.
Kaviarnička nie je veľká, má jednu miestnosť v ktorej sa nachádza barový pult s dvoma vysokými, barovým stoličkami a sedem stolíkov s pohodlnými kreslami. Pri vstupe udrie návštevníkom do ucha príliš hlasná hudba. Možno preto, lebo kaviareň je umiestnená tesne pri hlavnej ceste po ktorej prechádzajú osobné autá a ťažké kamióny. Pri silnom daždi voda strieka až do okien kaviarne. Tak tiché a pokojné posedenie v tejto kaviarne nečakajte, najmä nie v lete, keď sú otvorené vchodové dvere.
Čašník je tichý, úslužný a šikovný. Na požiadanie nám donesie dnešné noviny. Nápojový lístok je vypracovaný prehľadne, nachádzame v ňom bežné druhy kávy, alkoholické, nealkoholické, miešané nápoje, bylinkové čaje, čokoládu a domáce minerálky – zázvorové, jahodové a citrusové.
Ku espresso káve nám doniesli cukor, mlieko, keksík a pohár minerálky a turecká, zalievaná káva, nás potešila tým, že k vysokému poháru sme dostali lyžičku s dlhou rúčkou. Už sa nám stalo, že sme boli nútení tureckú kávu miešať malou lyžičkou a takmer si v horúcej káve páliť prsty.
Ceny sú prispôsobené dopytu. V malom meste asi veľa špecialistov na kávu, ktorí by boli ochotní priplatiť si za kvalitu, nie je. Počas našej návštevy sme boli jediní hostia v tejto kaviarni. Bolo však popoludnie a pracovný deň, možno večer sem zájde viac návštevníkov. Mladým, podnikavým majiteľom budeme držať palce.

Hodnotenie: prostredie – 3 káva – 2 personál – 1 celkovo – 2