Dnes vás nezoberiem veľmi ďaleko. Tentokrát sa spolu pozrieme na mesto Púchov a konkrétne na kaviareň, ktorá sa nachádza priamo na námestí, ktoré nájdete, keď sa budete orientovať na značky „Billa“. Prídete rovno k nemu. Námestie majú krásne, veľké a určite plné skvelých podnikov. A jedným z nich je aj naša dnešná kaviareň. My sme ju navštívili počas jarmoku, ktorý sa tam každý rok koná na jeseň. Takže bolo veľmi veľa ľudí. A ako sa nám páčilo? To sa dočítate postupne nižšie…

Prostredie tejto kaviarne je veľmi milé. A to z jednoduchého dôvodu. Je veľmi útulné, no moderne zariadené. Nachádzajú sa tam nové stoly, gauče. Všetko je ladené do šedej farby. Jedná sa v podstate o jednu miestnosť, kde sa nachádza aj bar. Pritom je možné sedieť aj na terase, ktorá nie je veľká. Je na nej okolo 5 stolov. Nachádza sa priamo na námestí, takže je veľmi rušná. Ale čo sa týka ešte nejakého zariadenia a vybavenie kaviarne, tak na stenách majú podobizne tapety známych osobnosti. Kto uhádne, koho?

Ponuka kaviarne je pomerne dosť veľká. Spravia vám základné kávy, no aj čosi navyše. Ja som s tým veľmi spokojná, keďže sa jedná o malú kaviareň, netreba čakať zázraky. Ale je to výborne. Ja som veľmi spokojná ako vravím. My sme si dali Viedenskú kávu a malé machatko.

Káva bola veľmi dobrá. Viedenská káva mala naozaj hustú, chutnú šľahačku, ktorá bola výborná. Neviem povedať či bola domáca, ale chutila výborne a vôbec sa neprepadala dole. Takže palec hore! A malé machiatko? Tak ak máte radi machato, len je to na vás veľa, tak určite stiahnite práve po tejto variante. Bolo to veľmi chutné, rýchle a presne to sme potrebovali na prebudenie. Nájdete tu alko aj nealko, niečo pre deti. Ku káve sme dostali aj cukor či vodu.

Obsluha bola veľmi milá. Keďže sa konal jarmok, tak nás obsluhovali až tri slečny, ktoré boli ale veľmi milé, ochotné pomôcť a všetko stíhali bez väčších problémov. Takže ja som bola spokojná aj s rýchlosťou obsluhy. A naozaj sa snažili, kmitali. Dokonca sa stíhali aj upratovať stoly, čo bolo náročné, keďže stále sa tam tí ľudia menili. Asi iba my sme tam boli tak dlho ?

Ceny v tomto podniku boli primerané tomu, že ste v meste a rovno na námestí. Ale nebojte sa, žiadne drahoty. Nás vyšla káva vždy do cca 2 euro. Takže super! Podľa mňa je to už taká klasika, že tá káva sa pohybuje okolo 2 euro. A to všade. Už je vlastne jedno či ste v meste alebo ste na dedine. Všade sú tie ceny približne rovnaké.

Celkové hodnotenie kaviarne je veľmi pozitívne, keďže ja nemám vlastne ani čo vytknúť. Tie kávy boli výborné, krásne prostredie, nič netrvalo večne. Čo viac si môžem priať, nie? Ja by som ohodnotila celkovo kaviareň na jednotku, keďže nemám nič na skritizovanie. A rovnako aj tie všetky podbody, ktoré sme tu riešili. Možno jedine by ohli zväčšiť priestor, ale to asi tak ľahko nespravia, keďže sú dole medzi obchodíkmi. Takže za mňa palce hore, všetky ktoré mám a odporúčam!

 

Google maps:

https://www.google.sk/maps/place/West+Caffe/@49.123837,18.3270913,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47148f53786ed61d:0x5ade3d10cb586646!8m2!3d49.1238335!4d18.32928