Táto na prvý pohľad útulná kaviareň je umiestnená na námestí v centre mesta Vranov nad Topľou v budove AOC, pri mestskej fontáne. V blízkostí je množstvo obchodíkov, bánk, ďalšie kaviarne, reštaurácie a bary. Café Gallery sa nachádza na prízemí a k dispozícií má jednu väčšiu terasu so strieškou ktorá je na boku kaviarne, na ktorú sa dostanete ako z ulice tak aj z interiéru. Druhá menšia teraska je umiestnená pred vchodom.

Tento podnik je v meste známy, snažia si udržať istý štandard, no osobne s ich službami nie som celkom spokojná. Pri poslednej návšteve som sa posadila na prednú terasu no personál ju skoro vôbec nevnímal, venovali sa výlučne bočnej teraske. Po dlhom čakaní sme si nakoniec šli objednať do vnútra. Bolo očividné že v tom majú dosť chaos pretože keď nakoniec aj obsluha vyšla von, nevedeli kto už objednané má a kto nie, dokonca keď sa jeden pán sťažoval že zatiaľ nemal možnosť si objednať napriek tomu že tam sedí už dosť dlho, nedočkal sa ospravedlnenia.

Interiér je zariadený moderne v tmavých farbách , s koženými kreslami , ale pôsobí prijemne. Miestnosť nie je veľká no skladá sa z prízemia a menšieho vyvýšeného podlažia. Veľmi pozitívne hodnotím odstránenie herných automatov ktoré  nepôsobili veľmi príjemným dojmom. V miestnosti po tzv. herni vytvorili ďalšiu možnosť sedenia pre milovníkov kávy.

V ponuke majú okrem kávy aj rôzny alkohol ako Prosecco, veľký výber kvalitných vín, rumov, whisky, likérov a pív. V lete sú veľmi obľúbené limonády a osviežujúce drinky, naopak v zime vás zahreje čaj, chai latte či pečený čaj.  Ponúkajú taktiež kávu so sebou.

Zo samotnej kávy som veľmi nadšená nebola. V pomere cena – kvalita je tá cena určite prehnaná pretože cappucino ktoré som si dala chutilo ako lacný prášok zo sáčku, ktorý si rýchlo spravíte aj doma. Najviac odstrašujúca bola pena. Samozrejme ku káve dostanete klasicky keksík a pohárik vody.

 

 

Kaviareň by som celkovo hodnotila známkou: 3

Čašníčky – 3 , káva je fajn , ale nestojí za návrat sem – 4, kaviareň je  útulná – 2.

Adresa – Námestie Slobody, Vranov nad Topľou

 

https://www.google.sk/maps/place/Caf%C3%A9+Gallery/@48.8905663,21.6811243,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x473ec88ff3706be5:0x63408ee02ea000f8!8m2!3d48.8905628!4d21.683313