Kaviareň La Cosa Nostra sa nachádza na námestí Vranova nad Topľou. Kaviareň je však pomerne nešťastne umiestnená a ak presne neviete kde je možno bude trošku problém nájsť správny vchod do budovy, kde jej teraska je rovno nad vchodom. La Cosa Nostra je na poschodí pod podnikom Hollywood. To predstavuje nevýhodu keď sa v spomínanom podniku koná diskotéka, ktorá vie byť dosť hlučná no napriek tomu ostáva kaviareň veľmi obľúbená.

Miestnosť je rozdelená pre fajčiarov a nefajčiarov, taktiež sa tu nachádza krásna teraska. Podnik je priestranný, má veľa miesta a stoly sú vhodné ako aj pre jednotlivcov tak aj väčšie skupiny. Pôsobí veľmi luxusne a je zariadená v štýle známeho filmového trháku  The Godfather. Ihneď pri vstupe do kaviarne Vás ohúria krásne obrazy, honosné tapety či starožitný nábytok, ale aj kožené boxy a samozrejme posedenie pri barovom pulte. Na každom stole sa nachádzal nápojový lístok, informácie o špecialitách a malý jedálny lístok.

Vždy usmievavá obsluha, v dobrej nálade, je plne k dispozícii po celý čas čo Vám spríjemňuje chvíle pri šálke dobrej kávy či rôznych druhov horúcej čokolády. Podáva sa tu však aj alkohol, víno, čapované pivko, limonády, letné limonády, ovocné shaky, chutné minútky a ďalšie pochúťky. Ponúkajú taktiež skvelé vodné fajky. Večerný relax Vám často spestrí živá hudba. Napriek tomu že je kaviareň obľúbená, nie je stále preplnená a väčšinou je tam pomerne ticho a pokoj.

Som veľká milovníčka cappuccina, takže som si ako obvykle objednala práve to. Ponúkajú rôzne príchute a môžete si vybrať aj veľkosť. Často si na káve nájdete aj milý obrázok a samozrejme sa k nej podáva keksík a 2 druhy cukru.

Kaviareň by som celkovo hodnotila známkou: 2.

Čašníčky – veľmi príjemné – 2, káva je výborná, a nie je ani veľmi drahá – 1, kaviareň je krásne zariadená a útulná – 1.

Adresa – Námestie Slobody, Vranov nad Topľou

https://www.google.sk/maps/place/La+Cosa+NOSTRA/@48.8902116,21.6802901,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x473ec8855a1a3c9f:0xf9a368fa3b705a0c!8m2!3d48.8902081!4d21.6824788