Máte firmu a túžite po jej bezpečí? Mnohokrát je dôležité nielen bezpečie naše, ale takisto aj bezpečie vecí, ktoré vlastníme. Mnohokrát sa stáva, že zlodeji vykradnú firmu s úmyslom vziať najcennejšie veci a hotovosť. V dnešnej dobe asi neexistuje firma alebo podnik, ktorému by chýbal kvalitný kamerový systém.

Kamerové systémy dnes patria medzi veci, ktoré nemôžu chýbať žiadnemu podniku alebo firme. Dôvod je ten, že existuje naozaj mnoho ľudí, ktorí chcú vykradnúť tieto miesta za účelom obohatenia sa. Ak túžite svoju firmu ochrániť, mali by ste sa obrátiť na firmu SECURIA PRO, ktorá ponúka kvalitné kamerové systémy a postará sa o vašu bezpečnosť.

Ako vybrať?

Ak vyberáte kamerový systém pre firmu, mali by ste v tomto prípade staviť na profesionálov. Domáce kamerové systémy, ktoré používate napríklad doma alebo poznáte niekoho, kto si kameru nainštaloval sám, sú síce dobré a aj kvalitné, no mnohokrát nie sú až tak dobré, ako profesionálne. V prípade odborníkov, ktorí by vám vybrali najlepší kamerový systém si však pripravte trochu viac financií.

Ak ste sa predsa len rozhodli pre vlastné inštalovanie kamerového systému, určite nekupujte len nejakú atrapu, ktorá má odohnať zlodejov alebo ľudí, ktorí sú poškodiť majetok. Mnohí totižto tieto kamery dokážu rozlíšiť alebo ich to nezastraší. Preto by ste mali kúpiť určite kvalitný kamerový systém. Pri výbere sa riaďte základnými parametrami, ktorými sú:

  • Technológia – IP, Analóg, AHD
  • Rozlíšenie – čím väčšie, tým lepšie
  • Konštrukcia kamery – kamera by nemala byť príliš veľká, no vidno ju byť môž Niektorí ľudia sa kamery zľaknú, a preto nepodniknú nakoniec nič
  • Nočné videnie – by mala mať úplne každá kamera a kamerový systém
  • Uhol záberu – ten je takisto dôležitý. Je potrebné, aby ste kameru nainštalovali na správne miesto

Pomocou týchto parametrov si vyberiete ten najlepší kamerový systém pre vašu firmu.

Securia Pro systémy majú slovenské menu a sú jednoducho ovládateľné.

Ukážka ovládania: