Zdá sa vám, že nič nestíhate? Nemáte čas na rodinu, na deti, na seba? Možno stačí, aby ste časť svojich povinností presunuli na niekoho iného. Upratovanie domácnosti zaberie vskutku veľa času a niektoré druhy upratovania dokonca nedokážete zvládnuť bez profesionálnej výbavy. V tomto momente by ste s mali zamyslieť nad možnosťou oslovenia upratovacej služby. Prečo sa oplatí vsadiť na pomoc profesionálov?

1. Veľké upratovanie za pár hodín

Upratovacie služby odporúčame využiť predovšetkým na veľké upratovanie. Napríklad po tom, ako ste vymaľovali byt a farby na stenu sú úplne všade. Dokonca aj takéto náročné upratovanie zvládnu profesionáli vďaka vybaveniu za pár hodín. Nechali ste miešanie farieb na maliara? Nechajte upratovanie na upratovacom servise.

2. Časová flexibilita

Upratovacie služby je možné najať na čas, kedy nie ste doma. Pokojne sa vyberte s deťmi na prechádzku alebo sa rozmaznávajte v salóne krásy. Služby upratovacích firiem fungujú prakticky non stop. Problém pre ne nie je ani upratovanie cez víkend alebo v čase keď ste na dovolenke. Predstavte si, že sa vrátite po niekoľkých dní pri mori do voňavého a čistého bytu. Jediné, čo spravíte je to, že hodíte bielizeň do práčky a vyložíte si nohy.

3. Čiastočné upratovanie

Firmy zaoberajúce sa upratovaní nemusia upratať celý dom od podlahy po strop. Všetko je na dohode. Ak vám nerobí problém umyť zem, vysávať či utierať prach, najmite si servis len na ťažšiu prácu ako je čistenie okien, tepovanie kobercov a čalúneného nábytku. Na takéto špecifické upratovanie nemáte výbavu a neovládate techniku. Je skvelé, že vďaka upratovacej službe si budete istí stopercentným výsledkom.

4. Viete, za čo platíte

Všetky upratovacie služby majú jasne stanovené ceny. Vopred si viete vyrátať, koľko za ich služby zaplatíte. Zároveň je upratovanie v prípade nespokojnosti možné reklamovať presne ako všetky iné služby. Upratovacie služby sú tiež poistené pre prípad, že by pri upratovaní nechtiac niečo rozbili alebo zničili.

5. Šetria čas i peniaze

Úspora času vďaka upratovacej službe je zrejmá. Ľahko si viete zrátať, koľko hodín týždenne strávite upratovaním a čo všetko by ste namiesto upratovania mohli stihnúť. Upratovacie služby šetria aj peniaze. Keby ste mali kúpiť všetky parné čističe, tepovače, špeciálne prípravky, ktoré využívajú profesionáli, tak by ste siahli poriadne hlboko do peňaženky. Navyše by bola návratnosť tejto investície v nedohľadne, keďže veľké upratovanie realizujete len raz alebo dva razy do roka.