„Vitajte v mori možností“ týmto sloganom víta zákazníkov spoločnosť O2 a aj jeho kaviareň Oxygen Cafe. Mobilný operátor O2 ponúka svoje služby v priestoroch napravo od vchodu a ďalšie dve miestnosti vľavo sú určené pre návštevníkov kaviarne.

V centre Zvolena, takmer oproti známemu pamätníku SNP „Valaška“, si reklamu O2 všimne skoro každý okoloidúci. Ale kaviareň s názvom Oxygen Cafe sa akosi pomaly dostáva do podvedomia obyvateľov i turistov. A je to veľká škoda. Veď skutočné more na Slovensku nie je a tak aspoň v tejto kaviarni si ho môžeme trochu priblížiť.

Zariadenie je ladené do bledomodrej a bielej farby a v kombinácii so sivou pôsobí veľmi príjemne. Podlaha i steny znázorňujú drevenú loď a celá výzdoba je o mori. Na stenách sú pripevnené makety lodí, obrázky prístavov s rybárskymi člnmi, mapy, kompasy, lampáše a rozličné nápisy. Celú miestnosť zakrývajú rybárske siete umiestnené na strope. K hlavnej miestnosti patrí ešte druhá, menšia miestnosť kde je výzdoba podobná. Nezabudlo sa ani na deti, majú k dipozícii malé stoličky a stolík.

Nápojový lístok sa nevymyká klasickej kaviarni, ponuka i ceny sú podobné ako v iných kaviarňach.

Káva je tradičnej chuti, ale zaujímavé prostredie jej dáva akýsi pomyselný závan mora. V chladnej jeseni, pri dobrej káve sa oživia spomienky na pekné chvíle prežité pri mori.
Zákazníkov obsluhuje sympatická mladá pani, je šikovná a k návštevníkom kaviarne milá. Dokonca má na sebe tričko vo farbách firmy a ladí s okolitým priestorom. Posedenie v tejto kaviarni nás potešilo a radi budeme naň spomínať.