Pre návštevníka mesta Zvolen je trochu zložité nájsť kaviareň „myshow Caffe“. Nachádza sa v podchode, ktorý spája Námestie SNP s tržnicou. Kaviareň je bez okien a denné svetlo preniká do miestnosti iba z jednej presklenenej steny z tmavého podchodu.
Nefajčiarom už pri dverách, pri vstupe do kaviarne, udrie do nosa zápach cigariet a možno niektorých aj od návštevy odradí.

Ošumelá kaviareň v prítmí s obdratými kreslami neponúka nič zaujímavé. Pôsobí na nás smutným dojmom. V nápojovom lístku nachádzame bežné druhy káv, nealkoholické i alkoholické nápoje a ostatné drobnosti nápojového lístka. Ceny sú podobné ako v iných kaviarňach v meste. Vitrínka s nápisom „Raw torta“ zíva prázdnotou.
Nič zvláštne a predsa dopoludnia boli všetky stolíky obsadené.

Posedávajú tu dôchodcovia, aby si prečítali dennú tlač pri kávičke, kamarátky, ktoré sú naučené na cigaretku, sa zastavia na kus reči alebo prídu podnikatelia, ktorí narýchlo pri káve a cigaretke potrebujú niečo vybaviť.

Obsluhuje usmievavá, mladá dievčina, je milá a príjemná. Objednávky vybavuje rýchlo a káva je celkom chutná. Ale kto je nefajčiar, nech rýchlo uteká preč, klimatizáciu akosi necítiť a miestnosť nemá dosť čerstvého vzduchu.
Kaviareň pravdepodobne navštevujú miestni obyvatelia, ktorí si na ňu zvykli a nechcú skúšať niečo iné. Jej výhodou je aj poloha v centre mesta, vo frekventovanom podchode kadiaľ prechádza veľa ľudí a mnohí z nich sa tu na radi kávu zastavia.