Hodili by sám webové stránky? Potrebujeme ich k podnikaniu a často po nich túžime i v súkromí. Trebárs keď chceme prezentovať svojho koníčka, alebo si vytvoriť len tak pre radosť vlastné rodinné webové stránky. Vďaka Saywebpage to zvládnete aj bez pomoci grafikov a programátorov.

Neprogramujte a nekreslite, stačí tvoriť

Informačné technológie pokročili natoľko, že sa stali užívateľsky prívetivými aj pre technických laikov. Už nemusíte študovať programovanie, ani mať umelecké sklony a učiť sa počítačovú grafiku. Existujú systémy predpripravené skutočne pre každého, kto túži po vlastných webových stránkach a nechce si ich dávať robiť na kľúč. Takým projektom je Saywebpage. Užívateľsky veľmi prívetivý systém, na ktorom si dokážete jednoducho a bez odborných znalostí postaviť svoje vlastné webové stránky.

So Saywebpage si vytvoríte webové stránky osobné aj firemné

Prepracovaný systém ponúka veľmi vydarené web šablóny, ktoré sa hodia na osobné stránky, propagáciu hotelu, firmy i projektu. Vyberiete si svadobnú šablónu, aj šablónu pre stránku vášho dieťaťa. Dizajn šablón je moderný a ani grafické štúdio, ktoré by vám navrhlo grafiku webu na kľúč, nepríde obvykle s lepšou.

Pripravené na všetko

Webové stránky, ktoré si takto vytvoríte, sú pripravené doslova na všetko. Majú responzívny dizajn a správne sa budú zobrazovať nielen na počítači, ale aj na tablete a mobilnom telefóne. Vy môžete stránky kedykoľvek online editovať. Nezáleží na tom, či budete mať čas v piatok alebo vo sviatok, ráno či o polnoci. Do práce sa môžete dať kedy sa vám zachce. Stránky sú svižné, bez výpadkov a samozrejme – môžu bežať na vašej vlastnej doméne.

Profesionálny obsah stránok

Tvorba web stránok na Saywebpage umožňuje pristúpiť k obsahu skutočne veľmi profesionálne. Nielenže môžu obsahovať text či fotografie, ale aj fotogalérie, cenníky, mapy či formuláre. Stránky sú pripravené na to, aby vaše stránky dokázali nájsť vyhľadávače. Ceny za používanie systému Saywebpage sú veľmi ekonomické. V mesačnom poplatku máte kompletnú cenu vrátane domény a hostingu.