Dovolenka pri mori nemusí byť vždy strávená v plážach v Chorvátsku alebo Taliansku. Svet ponúka plno krás a vďaka leteckej preprave máme možnosť dostať sa aj do vzdialených kútov sveta za pár hodín. Cestovať na Maurícius sa oplatí!

Ideálne miesto na rodinnú dovolenku

Hoci sa nám exotická dovolenka na Mauríciu spája skôr s lekciami potápania alebo s medovými týždňami, tento ostrovný štát je mimoriadne lákavý najmä pre rodiny s deťmi. Pláže s jemným pieskom a chránené lagúny sa postarajú o vaše bezpečie, a ak sa k tomu pripojí množstvo aktivít pre rôzne vekové kategórie, na Mauríciu zažijete čarovnú dovolenku, ktorá ostane vo vašom srdci navždy.

Vďaka národným parkom a lesom s množstvom starých druhov rastlín a živočíchov sa ponoríte do tajomného sveta prírody. Videli ste už na vlastné oči ružového holuba alebo naozajstného papagája? Nechajte sa očariť jedinečnými farbami a zvukmi. Okrem prírodných parkov vám nezabudnuteľné zážitky prinesú aj zábavné parky na Mauríciu. Zajazdíte si na štvorkolkách alebo navštívite safari zoo, kde sa zoči-voči uvidíte s africkými zvieratami. Na vlastné oči uvidíte aj korytnačky obrovských rozmerov či krokodíla. To fascinuje nielen deti. Deti sa zabavia v detských kluboch s opatrovateľkami, rodiny spolu môžu navštíviť rôzne workshopy (príprava tradičných jedál) a tínedžeri ocenia dobrodružné hry v okolí.

Maurícius pre dvoch

Chystáte sa na Maurícius vo dvojici? Práve tu nájdete pláže ako vystrihnuté z romantických filmov. Zažite romantickú večeru pri západe slnka na pláži, ale aj extra hotelové služby pre páry. Na Mauríciu vám zorganizujú svadbu i medové týždne. Užijete si tu plavbu katamaránom, budete v objatí pozorovať delfíny a vychutnávať si spoločné wellness procedúry. Určite nevynechajte ani prehliadky miest a dedín. Stretnete sa tu s úsmevom a pohostinnosťou, autentickým spôsobom života a jedinečnou kultúrou.

Maurícius je známy svojimi extra službami pre novomanželov. Svoje áno si môžete povedať na pláži, na lodi, ale aj v ponorke pod vodou. Výhodné novomanželské balíčky často zahŕňajú aj koordinátora, ktorý vám zariadi svadbu a dovolenku snov, a to do posledného detailu. Pohľad na oceán, fľaša sektu, košík s ovocím a súkromná večera vo dvojici. Toto je ideálny začiatok spoločného života.