Simple. Jednoduchý názov pre jednoduchý podnik. Pred letom minulého roku bol prvýkrát otvorený, no a ja som ho musela hneď navštíviť. A odvtedy už niekoľkokrát.

Kaviarnička spojená s rýchlym občerstvením, zákuskami, výbornými raňajkami sa nachádza v Partizánskom, priamo na Námestí SNP pod Hotelom. Vonku je vystavená tabuľka, kde je vždy napísaná polievka dňa, ktorú si tu môžete dať za skvelú cenu iba 1,50€. Hneď vo vstupe Vás zaujme interiér, ktorý je teda vážne pecka. Bedničky na stenách, slúžiace ako poličky, kvety, pomerne veľké množstvo stolov so stoličkami a priamo oproti dverám pult, za ktorým čaká usmiata čašníčka.

Na pulte v presklenej vitrínke sa na vás „usmievajú“ čerstvé obložené chlebíčky, žemle, šišky, donuty a iné dobroty. Robia tu tiež hotdogy, či už obyčajné, alebo americké so slaninou a syrom, hranolky, syr, zapekanú pizzu, bagety a tie najlepšie šaláty. Konkrétne môj obľúbený je Cézar šalát, ktorý som už teda jedla všelikde, ale tento vyhráva a dávam mu 11 bodov z 10. J

Na raňajky sa sem tiež vždy celkom teším, pretože je na výber z rôznych druhov jedál. Praženica, volské oko, párky, chlebíky… mňam!

Kávičku podávajú Lavazzu, ktorá je výborná. Vybrať si môžete z rôznych druhov, ako je espresso, cappucino, latte a podobne. Samozrejme v ponuke je aj čaj a rôzne iné nápoje, avšak nie alkoholické.

Nakoľko sa Simple nachádza pod Infinity clubom, kde bývajú v piatok a v sobotu rôzne diskotéky, aj v noci môžete zahnať hlad dobrotou z tohto podniku.

 

Hodnotenie:

káva – 1

prostredie kaviarne – 1

personál – 1

 

Adresa:

Námestie SNP

Partizánske